Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta-cila

Bence bu işe merakınız varsa bir yerden başlayarak kendiniz yapın. Hem daha özenli yapmış olur hem de uzun yıllar devamında cebinize kumanda eder. 5 senedir kendim araç yıkar, kendim cila yaparım. Bu arada ben meguiars ürünleri kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim.muhakkak daha güzel ürünler vardır ama denemediğim bir ürünü tavsiye etmem. Sonaxi bu arada bende önermiyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hocam polisaj yapmak büyük risk bilmeyen için. Diğerleri konusunda haklısınız bu işin zevki kendin yapmak.

Bende yıllardır arabamın yıkaması temizliğini kendim yaparım. Benzinlikte yapıyorum ama kendi köpük yapma makinem var. Gerisini siz düşünün.

Ürün konusunda iyi kötü bildiğim kadarı ile tavsiyede bulunabilirim sormak istediğiniz olursa. Meguiars ürünleri eskiden çok iyiydi. Ama maalesef teknolojiye yenik düştüler. Nano ürünü maalesef hiç yok. Firma kendisini pek geliştirmedi. Hala ürün olarak lastik parlatıcı(endurance) ve güzel yıkama şampunları var. Onun dışında iyi diyebileceğim çok fazla ürün yok.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam detay iicn cok tesekkurler benimde hic bilgim yok bu haftasonu gidip gorusecem umraniyede oturuyorum bende yakin olmasida avantajim.olmus. tekrardan cok tesekkurler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Mutlaka uğradığınıza değer. Gitmeden instagramdan yaptığı araçlara bi göz gezdirin.
Instagram

Benim de selamımı söylersiniz. Alor mavi leonu olan taa esenyurttan gelen arkadaş dersin hatırlar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gidebildiniz mi ? Detay verebilir misiniz ?
1 ay kadar once gittim aracimda kaputta 100 tane yakin tas izi vardi. Piano black cizikleri gibi detaylari cok duzgun yapildi. Mukemmel bir iscilik var ve cok durustler yapilamayacak riskli seylere bilgi verip hic ellemeyelim diyorlar. Para kazanmaktan cok yapilan isten zevk alarak yapiyorlar. Detayli temizlik yaptiran arkadaslarim.oldu fabrika cikisindan daha temiz.oluyor diyebilirim:) kesinlikle tavsiye ederim

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 ay kadar once gittim aracimda kaputta 100 tane yakin tas izi vardi. Piano black cizikleri gibi detaylari cok duzgun yapildi. Mukemmel bir iscilik var ve cok durustler yapilamayacak riskli seylere bilgi verip hic ellemeyelim diyorlar. Para kazanmaktan cok yapilan isten zevk alarak yapiyorlar. Detayli temizlik yaptiran arkadaslarim.oldu fabrika cikisindan daha temiz.oluyor diyebilirim:) kesinlikle tavsiye ederim

Tokyo garaja gittiğiniz değil mi ? İnstagramdan takip ediyorum adamları çok iyi iş çıkarıyorlar. Peki fiyat olarak nasıl. Uygun buldunuz mu ?

Tokyo garaja gittiğiniz değil mi ? İnstagramdan takip ediyorum adamları çok iyi iş çıkarıyorlar. Peki fiyat olarak nasıl. Uygun buldunuz mu ?
Fiyat olarak cok uygun diyemem ama disarda 2000 verilecek biryere 2500 verip buraya yaptrmayi tercih ederim. 1 aracla 2 gün herdetayina kadar ugrasiyorlar. Kullandiklari urunleri yaninizda acip birtek sizin icin kullaniyorlar ve ben internette urunlere baktgmda yurtidisindan gelen malzemeler .

Geri
Üst Alt