Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Paspas Karışıklığı Yeni İbiza

FurkanDestan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni kasa ibiza alanlardan rica etsem paspaslarının fotoğraflarını atabilirler mi kıyaslama yapıcam. aldığım bayiye şikayette bulundum paspaslarla ilgili hala orjinal olduğunu iddia ediyorlar. Tahminim bir önceki kasa ibizanın paspasları aracımdakiler , şimdiden teşekkür ediyorum
[doublepost=1508534134,1508533652][/doublepost]F3FB6453-939B-4D41-BD49-BA45B2E4BAC5.jpeg 861728E0-9A7B-45CD-81A3-165454A5D5BD.jpeg

incelemede 6. dakikalarda paspas gözüküyor yeni kasada. bana farklı gibi geldi yine siz bir bakın.

1.PNG 2.PNG

Son düzenleme:
Arkadaşlar yeni kasa ibiza alanlardan rica etsem paspaslarının fotoğraflarını atabilirler mi kıyaslama yapıcam. aldığım bayiye şikayette bulundum paspaslarla ilgili hala orjinal olduğunu iddia ediyorlar. Tahminim bir önceki kasa ibizanın paspasları aracımdakiler , şimdiden teşekkür ediyorum
[doublepost=1508534134,1508533652][/doublepost]Ekli dosyayı görüntüle 15878 Ekli dosyayı görüntüle 15879
Bunlar mk2 leon paspaslarına benziyor.
Gaz pedalı aşağıdan yukarı olarak oyuntulu

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bayiye gittim fakat anlamıyorlar beni , onların dediği tek şey bunlar aracın orjinal paspasıdır , bunlar araca özel üretilir değiştirme gibi bir şansımız yoktur
[doublepost=1508567426,1508567006][/doublepost]++ Bayiden sonra doğuş otomotive şikayet maili attım bana geri döndüler ama onlarda malesef hemen hemen aynı şeyleri söylediler , aracı aldığım bayi ile görüşmüşler orjinal üründür diye teyit ettirmişler. Bende biliyorum orjinal ürün olduğunu ama aracın ebatlarına uygun değil diyorum ya anlamıyorlar yada anlamamazlığa veriyorlar.

Doğuş'a fotoğraflarla mail atmanı tavsiye ederim. Sonuç alamazsan Seat'a yine fotoğraflarla mail at derim.
O paspasların o araca ait olmadığı açık ve net görünüyor.
[doublepost=1508568109,1508567998][/doublepost]Ayrıca @memet_one abinin dediği gibi, herhangi bir showroom'da yeni ibizanın paspaslarının da seninkilerle aynı olup olmadığına bakabilirsin.

kim bu paspas bunun dediyse sallamış , bariz belli oluyor yanlarının oturmadığı , oturması için yanlarından kesmek lazım yanlış anlamada bu paspaslar yeni ibizaya uygun değil kelebek misali durmuş

[doublepost=1508534134,1508533652][/doublepost]Ekli dosyayı görüntüle 15878 Ekli dosyayı görüntüle 15879

Arka paspaslar ters olmus sağdaki sola gelmiş. Paspaslar 2017 ibizaya benziyor. Yeni kasanın içi nasıl bilmediğimden yorum yapamıyorum tabi.

Geri
Üst Alt