Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Paspas Karışıklığı Yeni İbiza

hakkınızı arayın üvey evlat muamelesi yapmasınlar..bi dunya otvli kdvli araba alınıyor bı dunya para veriliyor...bana denk gelmiyor boyle şeyler

şimdi bugün farkettiğim diğer birşeyi söyleyeyim arabanın orjinal paspaslarında sizin söylediğiniz sıkıntı genel olarak varmış. şöyle ki sürücü tarafındaki paspasın klipslerini geçirdiğinizde paspasın ortası potluyor yani sürücü tarafı uymuyor. yeni ibizaların genelinde bu sorun varmış

Arkadaşlar yeni kasa ibiza alanlardan rica etsem paspaslarının fotoğraflarını atabilirler mi kıyaslama yapıcam. aldığım bayiye şikayette bulundum paspaslarla ilgili hala orjinal olduğunu iddia ediyorlar. Tahminim bir önceki kasa ibizanın paspasları aracımdakiler , şimdiden teşekkür ediyorum
[doublepost=1508534134,1508533652][/doublepost]Ekli dosyayı görüntüle 15878 Ekli dosyayı görüntüle 15879
Hocam yeni kasayı alalı 1 ay oldu alakası yok bendekiler le bunların akşam eve gidince çeker atarım yeni kasanın paspaslarını
[doublepost=1508997456][/doublepost]
şimdi bugün farkettiğim diğer birşeyi söyleyeyim arabanın orjinal paspaslarında sizin söylediğiniz sıkıntı genel olarak varmış. şöyle ki sürücü tarafındaki paspasın klipslerini geçirdiğinizde paspasın ortası potluyor yani sürücü tarafı uymuyor. yeni ibizaların genelinde bu sorun varmış
valla bendekinde ben herhangi bir potluk farketmedim gayet iyi oturuyor

Hocam yeni kasayı alalı 1 ay oldu alakası yok bendekiler le bunların akşam eve gidince çeker atarım yeni kasanın paspaslarını
[doublepost=1508997456][/doublepost]
valla bendekinde ben herhangi bir potluk farketmedim gayet iyi oturuyor
potluk vardı artık yok yanlışlıkla leon paspası koymuşlar değiştirdiler

5c947086cd682ad14357c574538a4203.jpg
1bef48d002bfdf6b993c49edce4b0013.jpg
dcec5e599cf93679e4e0565b62d356e0.jpg
1f08149149f858da4b82438cd3c580ef.jpg
kedilerlede başım belada :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bence bunlar mk2 kasa leonun kauçuk paspasları aynısı bende de var :)

Geri
Üst Alt