Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park Halindeki Araca Vurdular

ferhatayhan

Kayıtlı Üye
Abiler o kadar sinirliyim ki anlatamam..
Isteyim bi telefon geldi evimin orda park halindeki arabama vurmuslar, ozellikle kapimin onune park etmiyorum market onu trafigi var diye ama ne kadar sakinirsan sakin gelip biri buluyor seni.. Onumde mesafe olmasina ragmen horoz lojistige ait bir kamyonet geri geri gelirken araca carparak vuruyor. Allahtan farda hasar yok ama kaputu cok derin cizmis biraz daha zorlasa delinicekmis..
Bu durumdan en az hasar kaydiyla nasil cikabilirim fikriniz nedir?
Servise gitsem direk kaput degisimi der.
Disarda yaptirip local boya atmanin pesine dusucem sizce lokalle yirtabilir miyim?
a927f59c93f23fcf9cc0edd63279d0ed.jpg

69fc385dbb12baf9c61007f654939e9c.jpg

1e73ae5863897d71cc2db0c2574099c2.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun. Bnce ehil bir kaporta ustasına baktırın derim.

bazen hata yapıyoruz hocam, sakınan göze de çöp batıyor gerçekten.. geçmiş olsun, bence de bir usta lokal olarak halledebilir diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun. Oldum olalı ayar oluyorum dolmuş, kamyonet ve kamyonlara. Özellikle kamyon ve kamyonetlerde arabanın %80 i kasadan oluştuğu için pek sağına soluna bakmıyor bodoslama kullanıyorlar bana birşey olmaz mantığıyla. İyi bir kaporta ustasıyla olabilir diye düşünüyorum. Diğer türlü millete derdini anlatamazsın takla atmış muamelesi görür.

düşündüğün şeye bak... :) bak bana park halinde marketten bi su alayım dedim hayvan geldi tosladı kontrolsuz :D 500 euro masraf ettim,hayvan beyin travması gecirdi geberdi kocaman koç :) oldu mu olacak işte buyuk gecmiş olsun...
park ederken sonrasını hissederek sağlam park etmek lazım..adam da görmemiş kötü olmuş gercekten hakkınızı arayın aracın değer kaybını vs yeni araç sonucta...trafik teröristi bunlar nerden ehliyet alırlar bilmem...haa bana vuran hayvan,haa sana vuran hayvan arasında fark göremiyom...kasko şişmesin lokal boya tamamdır kırmızı sonucta belli etmez
21366952_1501571559889271_9036051053881739546_o (1).jpg

düşündüğün şeye bak... :) bak bana park halinde marketten bi su alayım dedim hayvan geldi tosladı kontrolsuz :D 500 euro masraf ettim,hayvan beyin travması gecirdi geberdi kocaman koç :) oldu mu olacak işte buyuk gecmiş olsun...
park ederken sonrasını hissederek sağlam park etmek lazım..adam da görmemiş kötü olmuş gercekten hakkınızı arayın aracın değer kaybını vs yeni araç sonucta...trafik teröristi bunlar nerden ehliyet alırlar bilmem...haa bana vuran hayvan,haa sana vuran hayvan arasında fark göremiyom...kasko şişmesin lokal boya tamamdır kırmızı sonucta belli etmez
Ekli dosyayı görüntüle 15829
Abim seninki de cok trajikomikmis gercekten.. su stresli halimde gulumsettin beni eyw.. :)
Allah beterinden korusun..

Abim seninki de cok trajikomikmis gercekten.. su stresli halimde gulumsettin beni eyw.. :)
Allah beterinden korusun..

bozma moralini...bineceksen uzun yıllar düzeltir,bi lokal boya tamamdır..öyle ustalar var ki orjınalinden farkı bile olmuyor...masrafları karşılasın vuran,kaskoyla falan uğraşmayın
benım daha evvel darbeliydi çamurluk macunlumuş :D aynı yere vurunca hasar kaydım değişmedi :)

Geri
Üst Alt