Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'Paranormal Activity' !!!

uzun zamandır adam gibi film gelmedi vizyona resmen..
bu güzele benziyo ama..

15bin dolara çek 140 küsür milyon dolar hasılat yapsın dvd sivar izlemedim daha izleyeceğim bende ama tırsarsam diye korkuyorum :D

psikolojik sorunlar yaratabiliyormuş duyduklarıma göre, izleyen arkadaşlar ne kadar dalga geçseler de, evde yanlız kaldığımda istemeden tırstım bir süre diyorlar

sanırım 2 ay oldu ızleyelı ama gece ızleyın zevkıne oyle doyarsınız ama korkulma ve ılkılme yok sadece bıttıkten sonra dusunmeye baslıyorsun ....

Omercan aynen dedigin gibi ama bnce kotu bi film hani bu olaylarin gercek ooduguna inanmiorm olan seyler Var gercekte ama filmdekilerin grck olduguna inanmiorum yani .. Vasat bi film bnce

Omercan aynen dedigin gibi ama bnce kotu bi film hani bu olaylarin gercek ooduguna inanmiorm olan seyler Var gercekte ama filmdekilerin grck olduguna inanmiorum yani .. Vasat bi film bnce

sahsen ben begenmedım umutlarım vardı ızledıkten sonra sadece bıraz dusundurdu o kadar ama guzel fılm demem yanı :D

Hiç gerek yok böyle filmlere, izleyip psikolojimi bozamam :) Komedi, action neyime yetmiyor :)

Bu arada film bütçesinin çok üzerinde bir hasılat yaparak bu bu katagoride 2. sıraya girmiş. Enteresan.

Geri
Üst Alt