Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Paintball ??

parkormanda büyük bır yer vardı en son fıyatı cok pahalı degıl ama yer cok buyuk yanı anlıcagınız bır yerden dıger yere kadar gıdınce cok zaman gecıyor cunku oyunun amacında zaten genelde heryerde bayrak yarısı yapılır ... genelde 1-2 saat arası oynan bır oyun sahsen suana kadar ben heryerde oyle gordum ... dersenız ıstanbulda nerde oynadım parkorman,kalamıs ve cadde ... suanda hangı yerler acık kaldı bılmıyorum ama kalamıstakı acık kalamıstakı yer kalkedonun hemen arkasındakı basketbol sahalarından bırtanesı etrafı brandayla cevrılı ıcersınde kum torbaları tenekeler vs vs vardı ... cadde kapan yer asırı guzeldı cunku dırek kendızı counter oyunundakı gıbı hısedıyordunuz evın bodrum katında sadece kum torbaları ve kolonlardan olusan bır alandı yanlız benım oynadıgımdan bır gun sonra kotu bır sorun oldu genc bır kardesımız hayatını kaybettı bence yanlıs olan tek sey oradakı boya kokusu degıldı cocugun adranelın sırasında astımı olmasına ragmen orda oynaması cunku havalandırma mevcut degıldı orası kapanmasa benım favorım oraydı . emınım herkes zevk alır ama oyunda malıyetı yukselten tek bırsey var oda mermı :D gaza gelmemek elde degıl acıkcası ben ılk oyun oynayıslarımda baya bır vermıstım . onun dısında baya zevk alıp kalorı yapık eglenebılcegımız oyun zaten oyun sırasında zamanın nasıl gecıtıgnı anlamıyorsunuz cunku o sırada kendınızı ve kafanızı bı anda vurulmamak ıcın dusundugunuz tek sey saklanmak ve ıyı nısan almaktan gecıyo ... mermıler acıkmıyor dersem yalan olur bazı yerlerınıze geldıgınde hayet guzel acıtıyo kıyafet olayındada bazı yerler ekstradan uste ınce yelek verıyo kı bence cok ıyı oluo cunku sılahlar havalı sılah oldugunda sert sekılde ustumuze gelen boya topları atması gerekıyorkı boya topları patlasın ver vurulan ortaya cıksın ...
Bana kalırsa bu organızasyonu yapalım ınanın cok eglenırız:D

olmadı o Kalamış'takine 3-5 kişi toplanıp gidelim asıl org.'dan önce..
bugun yeterince gaza getirdin bu konuda beni zaten..

benım oynayama hazır 2-3 kısı bulurum eskıden cok oynardık 1 senedır oynamıyorum su sıralar bowlıng gıdıyoruz:D

bu hafta sonu değil de haftaya gidelim o zaman ama az oynamış arkadaşlarından getir bari..rengarenk olmiyim sonra.. :S

yaw konuyu ben açtım beni almadan gitmeyin sakın darılırım wala :)

aheuehe haklısın.. :)

haftaya yine aynı konudan haberleşir gideriz SCW'den asıl org. öncesi gelenler de antrenman yapmış olur artık bu sayede..

Yapalım ya bi yapamadım şu paint ball'ı

Ömer o zaman sen rezervasyon işlerini vs. halledersin sana zahmet haftaya..
beni dahil edebilirsin..Allah korusun çok önemli bişi olmadığı sürece varım..

haftaya konusuruz hatırlat unutum cunku ben leyla leyla gezınmekten

Geri
Üst Alt