Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

P0299

Yakup dadas

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım seat kordoba dizel 1.4 srider bugünlerde rampada çekişi dusuyor gaz verince motor arıza lambası yanıyor p0299 hata kodu veriyor servise görürdüm usta dedi turbo arızası turbonun yenilenmesi gerekiyor tamiri olmuyor bakmadan söyledi seat servisini aradım yaptirsanda yaptirmasanda 250 tl servis ücreti var dedi sizlerden ricam bana yardımcı olun bu isi nasıl çözeriz

Arkadaşlar aracım seat kordoba dizel 1.4 srider bugünlerde rampada çekişi dusuyor gaz verince motor arıza lambası yanıyor p0299 hata kodu veriyor servise görürdüm usta dedi turbo arızası turbonun yenilenmesi gerekiyor tamiri olmuyor bakmadan söyledi seat servisini aradım yaptirsanda yaptirmasanda 250 tl servis ücreti var dedi sizlerden ricam bana yardımcı olun bu isi nasıl çözeriz

Neredesiniz Seat’a bakan iyi bir ustaya gösterin turbo tamiri yapan bir sürü firma var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt