Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OTOMOBİL SERVİSİ TAMİR VE BAKIM HAKKINDA

Benim aracın kapılardan soğuk havalarda özellikle ses geliyor neden olur acaba araç 2017 fr rahatsız edici bir ses

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim aracın kapılardan soğuk havalarda özellikle ses geliyor neden olur acaba araç 2017 fr rahatsız edici bir ses

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba,

Kapılarda açıklık vardır hava kaçırmasından ses geliyor olabilir. Sesi dinlemeden tam olarak ney olduğunu bilemeyiz.

Iyi gunler
Benim aracim seat ibiza 2006 model 1.4 16v 101ps. Aracim 65binkm de. Ilk sahibinden herzaman orjinal serviste bakim gormus bi arac. Bende iki aydir kullaniyorum memnunum her yonunden kafama takilan bir sorun var sorunmu desem pek bilemedim. Arabam 3250 ile 3500 deviri arasinda bir ses duyuyorum boyle hafif bi islik gibi cok asiri digil ama radyo falan kapiliysa birde otobanda ancak duyulabilicek bir ses duyuyorum kafami o kurcaliyor sadece dedigim devirler arasinda yukarisinda veya asagisin hic yok. Icimde bir korku dustu sanziman konusunda. Yoksa baska biseymi anliyamadim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt