Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OTO KOKUSU TAVSİYENİZ

@Evo7ution Ben fikir, düşünce ve tecrübelerimi paylaştım. Kasıp kasmamanız, yada uygulayıp uygulamamanız tabii ki sizin takdirinizde.
Araçların panellerine kokular tarafından verilen zararlar, koku içinde kezzap olup olmaması yada araç marka modeli ile ilgili de değildir maalesef. İçerdiği kimyasallar gereği, isterseniz 2018 model araç paneline temas ettirin, alacakları hal resimlerdeki gibidir. Sadece fikir olması amacı ile netten birkaç görsel aldım. Burada en çok tercih edilen markalardan Glade dahi aynı deformasyona sebep olmaktadır.
Ben sorduğunuz soruya cevap verdim. Yoksa ülkenin sorunları, kullandığımız deodorant vb Bu konulara girmiyorum dahi.
Bu arada hepimiz deryada bir damlayız. ;)
Hocam çok mantığımla uyuşmadı ama o kokunun kimyasalının panele temas etmesini sağlamak hadi temas ettirdin anında temizlememek falan ne bileyim hitap ettiğiniz kesim burada yoktur sanmıyorum. Ha Allah korusun kaza yaparsın dökülür, patlar falan o zaman da erimiş panel düşüneceğin en son şey olur.

Ülkenin sorunları , deodarant vs o konulara ben girdim zaten hani biraz daha geniş pencereden bakalım diye.

Deryada damla olmamız konusuna katılmıyorum, o çünkü çok büyük olur bizlere. Hepimiz aslında yıldız tozuyuz. ;)

Hayırlı günler, kazasız sürüşler.

california car scents hawaii bahçeleri şiddetle tavsiye ediyorum. satıcı olarak horizon a.ş. yi tavsiye ediyorum. ekstra olarak ananaslıda çok iyi

Evet her ne kadar zararli oldugunu ögrensekte bilsekte bana soracak olursaniz febrez in okyanus kokusu sivi halde alip sadece paspaslarda kullaniyorum ben

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt