Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta konsol Trim sesi

Beyler hepiniz Seat’a hoşgeldiniz 2016 İbiza aracım var her yerinden trim sesi geliyor desem inanır mısınız ? Araç 17.000 e geliyor ... Ve aracı satıp nasipse i20 style+pan ya da elite+pan alacağım hyundai araştırdım trim sesi Yok diyorlar yol sesi var diyorlar o kadar da olsun bu arada bi tanıdığım da var 2001 e39 530i abiler araçtan çıt ses duyamazsınız

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Volwagen gurubunun üvey evladı İBİZA servisin kapısından girdiğinizde yüzünüze bile bakmayıp adam yerine saymıyorlar.

Ben şuanlık aracımdan memnunum. 2016 model 26 binde aracım. Aldığım zaman, o paraya bu donanım ve kalitede başka alternatif yoktu. İbizadan sonra belki leon alırım diye düşünüyordum fakat trim sesinin bu kadar fazla olması geri adım atmama sebep olacak. Ayrıca youtube da araç tanıtım kanallarında, leonun yol tutuşunun da zayıflığından bahsediliyor. Video altındaki kullanıcı yorumları da bunu destekler nitelikte. Hatta ibizanın daha güvenli sürüşü olduğunu söylüyorlar.

Geri
Üst Alt