Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orta Konsol El Freni Kapağı Hakkında

mfbayraktar

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Araba 2017 Ibiza. El freni çekili halde iken el frenin altındaki boşluğa madeni para kaçtı. Sorun olmaz diyen çok kişi var ama rahatsız oluyorum çıkarmak istiyorum.

Servisi aradım. "Kolayca sökebilirsiniz beş dakikanızı alır, yapamazsanız müsait bir zamanda uğrayın eğer para çok aşağıda değil ise çıkarırız. Yukarıya doğru asılın tutan bir şey yok kolayca çıkar" denildi.

Çıkaramadım servise gittim. Servisteki personel sanırım görüştüğüm kişi gibi bilgiye sahip değildi. Orta konsolun tamamen sökülmesi lazım dedi. Servis randevusu verdiler.

Youtube'da 2009 model bir araca ait şöyle bir video buldum. Video yorumunda başka bir kişi, benim gibi sökemediğini söylemiş. Nasıl sökebilirim?

Arka koltukların tarafında bardaklık kısmından tutarak biraz yukarıya çekin. İlk başta kırarım diye korkacaksınız ama çekin gelir. Çekerken biraz ileri geri yada duruma göre sağa sola oynatın...
İlk bende çıkaramamıştım pes etmiştim ama sonraki denememde çıkarmıştım...

Geri
Üst Alt