Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjinal alana mp3 ile ses sistemi yaratabilmek??

gazipaşada galeria ya giderken alt geçite gelmeden önce ışıkların az gerisinde zihni elektronik mustafa var oraya benim ismimi verirsen sana o teyiple bizim neler yaptıgımızı gösterir ;) benim arabadaki teybi bi hyundai accente taktık çok sağlam olmuştu...

ayrıca 250 TL ye bitermi bilmiyorum ama bende bi amfi var sana onu satabilirim montaj parası aldırmam zihniye gidersen sende bi bass alırsın kapılardaki ile idare edersin araç içinde güzel bir ses olur ama mükemmeli o paraya bekleme zaten

Ben gene orjinal alana ses sistemi bedava okudum ilk basta:) markayi ilk kez duyuyorum:)

gazipaşada galeria ya giderken alt geçite gelmeden önce ışıkların az gerisinde zihni elektronik mustafa var oraya benim ismimi verirsen sana o teyiple bizim neler yaptıgımızı gösterir ;) benim arabadaki teybi bi hyundai accente taktık çok sağlam olmuştu...

hm anladım bulabilirim nerede olduğunu, ama jant lastik işi bitsin sonra bkalım ona da =) para lazmm para :confused:

ayrıca 250 TL ye bitermi bilmiyorum ama bende bi amfi var sana onu satabilirim montaj parası aldırmam zihniye gidersen sende bi bass alırsın kapılardaki ile idare edersin araç içinde güzel bir ses olur ama mükemmeli o paraya bekleme zaten

bass+ sendeki amfi + bndeki teyp + bendeki hoparlörler.. = x/100 ise x=? 1 bilinmeyenli bu denklemde x kaçtır? :D
bide 250 ye biter mi bilmiorm dedğin (montaj + sendeki amfi + bass) ların fiyatı toplamı mı?

bass+ sendeki amfi + bndeki teyp + bendeki hoparlörler.. = x/100 ise x=? 1 bilinmeyenli bu denklemde x kaçtır? :D
bide 250 ye biter mi bilmiorm dedğin (montaj + sendeki amfi + bass) ların fiyatı toplamı mı?

görkem bu arada x' e bakış açımız ses kalitesi perspektifinden :)

x e her açıdan bakabiliriz kardeşim:)

sen media markt a bi uğra orada JVC bass vardı fiyatı uygundu Zihni babanın orayada uğra mustafadan da alabiliriz bass ı

x e her açıdan bakabiliriz kardeşim:)

sen media markt a bi uğra orada JVC bass vardı fiyatı uygundu Zihni babanın orayada uğra mustafadan da alabiliriz bass ı

tmm görkem bi fırsatını bulabilrsem alırım o zmn :) sadece bass yeter mi peki? uygun fiyat dedğimiz ne kdar civarı? pek bilgim yok da ondan soruyorum. 140 civarı mıydı neydi heralde?? :cool:

Geri
Üst Alt