Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Optik Park Sensörü

OzgurBasar

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ibiza için ist giyimkent avek i aradım park sensörü için fiyat talep ettim.
Bana verdikleri fiyat cisme yaklaştıkça sadece sesli ötme uyarıda bulunan sensör için 400 tl
Aracın 6.5 inclik orjinal teybinde grafiksel olarak gösterip uyarı veren optik sensöre 900 tl istediler.
Ve sadece aracın arka kısmına uyarlanabiliyor. Ön kısımda sensör olmuyor.

Ayrıca geri görüş kamerası sordum. İbizalara takılmıyormuşşş.

Siz fiyatlar hakkında bilginiz varsa rica etsem verdikleri fiyat normalmidir ? Ben optik istiyorum 900 tl diyorlar. Siz ne önerirsiniz?

Aracı bırakınca bir buçuk gün bizde kalır dediler iş süresi... buda normalmidir?

arkadaşlar ibiza için ist giyimkent avek i aradım park sensörü için fiyat talep ettim.
Bana verdikleri fiyat cisme yaklaştıkça sadece sesli ötme uyarıda bulunan sensör için 400 tl
Aracın 6.5 inclik orjinal teybinde grafiksel olarak gösterip uyarı veren optik sensöre 900 tl istediler.
Ve sadece aracın arka kısmına uyarlanabiliyor. Ön kısımda sensör olmuyor.

Ayrıca geri görüş kamerası sordum. İbizalara takılmıyormuşşş.

Siz fiyatlar hakkında bilginiz varsa rica etsem verdikleri fiyat normalmidir ? Ben optik istiyorum 900 tl diyorlar. Siz ne önerirsiniz?

Aracı bırakınca bir buçuk gün bizde kalır dediler iş süresi... buda normalmidir?

Hic gerek yok okadar para vermeye kardesim servisteki sensor disarda 100-150₺ arasi degisiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hic gerek yok okadar para vermeye kardesim servisteki sensor disarda 100-150₺ arasi degisiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abicim işte dışarıda takılanlar ana teypde göstergede gözüküyormu onu istiyorum açıkcası
Şu şekilde:IMG_1006.JPG

bu optik park olayı gizli özellikle açılmıyor mu ?
ayrıca neden geri görüş kamerası takılmadığını hala anlamadım ? sebebi var mı

Bu işlem için servis çok para istiyor aracında hiç park sensörü olmasa bile ön arka optik park sistemi kurulabiliyor bunu istanbulda yapıyorlar
Orjinal arkada var ise vagcom kablosu ile göstergede gösterimi sağlana biliyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Sensör olmadan optik park sistemi nasıl yapıyorlar nasıl algılıyor sistem mesafeyi.?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

ne gerek var yaa....optıkle park etmek sıkıntılı...türkce konuşmalı cm söleyen olursa o iidir..çinden cok kaliteli arka dikiz ayna içersinde hem yol kamerası hemde park sensörlü olanlar var..fiyatıda iii..benım aracta var cok memnunum park etmek çok kolay

Arkadaşlar arka park sensörünü Eskişehir'de nerede taktırayım tavsiye edebileceğiniz yer neresidir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt