Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su an vw grup aracı kullanıyor olabılırım ama dıger taraftan fiatında aracını kullanıyorum.Fiat multıjet ıle dizelde geldiği noktayı ispatladı.vw grup araclarının sehiriçi taksi kullanımında o km yapabilecegini düsünmüyorum.Son cıkan VW leri inceledikten sonra vwnın eski kalitesinden uzaklaştıgını söylemek çok zor olmaz.
Ikı yıl once saglık sorunlarım olmasaydı opel ınsıgnıayı coktan almıştım.Aracı kullanıp kullanmadıgını bılmıyorum ama benim çok begendıgım bir aractır.1.6 180 hp cosmo donanım flexride,afl,infinity ses sistemi,navi ile dolu bir araç gercekten cok keyıflı oluyor.Bu motorun tek sorunu yakıtı bıraz yakmasıdır.

Zevkler renkler konusuna katılıyorum.Bende tercıhımı soyluyorum.Tipsiz cek arabasına bınmem.....

Çok geçmiş olsun. İnş sağlığına kavuşmuşsundur. vw'in son Ürettiği dizel motorların kalitesi hakkında Konuşmam yanlış olur çünkü henüz test etme şansım olmadı. Kendi aracımdan yola çıkabilirim ancak.
Eski bir opel kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim opel bir motor şeçip bunun varyasyonlarını modellerinde kullanıyorsa kesinlikle kalitesiz bir ürün değildir. Umarım istediğin araca kavuşursun. Ben istanbulparkta opc insignia'yı test ettim kesinlikle iyi araç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt