Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Onno Usta SCW'ye...

Kim bu onno usta yahu,merak ettim bende..iyi reklamını yaptınız.. :)

düzelttim yiğit başlıgı şimdi gelir inş:)

Görkem yine amacından sapcak konu farketmyecek ki..
bu başlıkla da..derdim adamla bi şekilde bir araya gelelim benim.. :D :D

---------- Post added at 09:27 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

Kim bu onno usta yahu,merak ettim bende..iyi reklamını yaptınız.. :)

Sezgin abi bilmiyo olamazsın ya Onno usta bu ya.. :)
Sezen Aksu gibi bişi nerdeyse.. :p :D

Görkem yine amacından sapcak konu farketmyecek ki..
bu başlıkla da..derdim adamla bi şekilde bir araya gelelim benim.. :D :D

---------- Post added at 09:27 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

valla istanbulda olan sizsiniz ben kalkın gidin derim siteden bahsedin birgün toplanıp yanına gelsek bizimle sohbet etmeye vaktin olurmu diye sorun adam ne üzerine iş yapıyorsa iş konusundan bağlamaya calısırsın kafaya alırsın sen Yiğit gider bi görüşürsen ;)

yeri nasıl bilmiyorum ama mangalımızı alıp gelelimmi de uygunsa mekanı ne bilim çeşitli fikirler üretilebilir adını cok duydum ama pek ilgilenmedim bizim buralardaki sanayi gibiyse mangal olayını biz burda sanayide arkadasın yerinde cok yapıyoruz 15-20 araba gidip güzel oluyor onno ustada senin muhabbetini beğenir alırsın sen kafaya

valla istanbulda olan sizsiniz ben kalkın gidin derim siteden bahsedin birgün toplanıp yanına gelsek bizimle sohbet etmeye vaktin olurmu diye sorun adam ne üzerine iş yapıyorsa iş konusundan bağlamaya calısırsın kafaya alırsın sen Yiğit gider bi görüşürsen ;)

yeri nasıl bilmiyorum ama mangalımızı alıp gelelimmi de uygunsa mekanı ne bilim çeşitli fikirler üretilebilir adını cok duydum ama pek ilgilenmedim bizim buralardaki sanayi gibiyse mangal olayını biz burda sanayide arkadasın yerinde cok yapıyoruz 15-20 araba gidip güzel oluyor onno ustada senin muhabbetini beğenir alırsın sen kafaya

ver gazı ver gazı.. :D :D

yok kivre gaz vermiyorum siteden yönetimden biride bu iş yapar söylediğin adam boş beleş bi adam değil sonuçta burada pek tanınmadıgı lanse edilsede adam bildiğin Türkiye çapında ünlü bir usta bi ara auto.....tr de bulundu bu adam oraya giden belki forum üyeliği konusunda burayada gelir ve ben böyle bir adamın bilgilerine saygı duyarım faydası olacagını düşünüyorum ben orada olsam gider konusurdum ne olacak

hyundai klübünden biliorsndur :)

çok saygı duyduğum bilgisi güvenilir birisidir görkem seninde katılacağın gibi. eğer aramıza katabilirsen çok güzel olur :)

Katılıyorum Çoşkun Uçar Hyundai nin sitesinde çok iyi ve sayılan bi abimiz çokta bilgili ben bi ara msn de görüşmüştüm onla sitemizden bahsettim çağırıp buraya dahil edersek bencede çok güzel olur çok bilgili ve sohbeti çok güzel bir insandır...

bi ara baska bi forumda ucretli olarak bolumu vardi.bedavaya buraya gelecegini sanmiyorum.belki kendi chip firmasinin ucretsiz sponsorlugunu alirsak olabilir :)

Geri
Üst Alt