Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön camın dışında oluşan bir kaç saniyelik buğu hak.

ibrahim411

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Havalar malum yağışlı. Sileceği kullandığımda ön camın dışında bir kaç saniyelik buğu oluşuyor. Sonra kayboluyor. Silecek kollarını değiştirdim fayda etmedi. Özellikle geceleri aydınlatma olmayan yollarda ve karşıdan far vurduğunda dışarısı flu görünüyor. Sileceğin sürekli çalışması gereken durumlarda çok zorlanıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar,
Havalar malum yağışlı. Sileceği kullandığımda ön camın dışında bir kaç saniyelik buğu oluşuyor. Sonra kayboluyor. Silecek kollarını değiştirdim fayda etmedi. Özellikle geceleri aydınlatma olmayan yollarda ve karşıdan far vurduğunda dışarısı flu görünüyor. Sileceğin sürekli çalışması gereken durumlarda çok zorlanıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Kardeşim cama pasta cilayaptır gecer pratik ve kolay çözüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt