Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NOKİAN WR A4 MÜ PİRELLİ SOTTOZEROMU

Nokian öneririm... Wr D3 kullanıyorum... Kar ve buz performansından çok memnunum..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar

Istanbul`un kışı malum 10-15 gun o zamanda mecbur kalmadikca araba cikarmiyorum ama kislik lastikte almak istiyorum. Onerebileceginiz lastik varmidir? Birde lastikler 215/50/18 buna farkli bir lastik takan kullanan varmi? Tesekkurler.

@Ayki007 Sanırım aşağıdaki mesaj senin işine yarayacak. Ben de Ateca kullanıcısı olduğum için aşağıdaki lasitği aldım. 225 45 18 ebatlarında. Fiyat için @Emirgllk ile görüşebilirsin. Yeni Bosna tarafında lastikçidir. Gayet yeterli istanbul şartları için makul ve ekonomik bir lastik. Şuan taktırdım geziyorum kafam rahat. 2 günlük yağmur ve çukur performansı da gayet iyi.

Selamlar

Istanbul`un kışı malum 10-15 gun o zamanda mecbur kalmadikca araba cikarmiyorum ama kislik lastikte almak istiyorum. Onerebileceginiz lastik varmidir? Birde lastikler 215/50/18 buna farkli bir lastik takan kullanan varmi? Tesekkurler.
@memet_one başkan o lastiği Emir Güllük önermedi. Kullananlar memun ama @Emirgllk önerdiği Taurus 601 Winter (Lastik Michelin'in yan sanayisi. Aslen Macaristan markası ama Sırbistan üretimi.) Şikayet alınmamış, yumuşak deniliyor. Bende kankama güvendiğim için ay sonu veya ayın ilk haftası gibi gidip taktıracağım Allah Nasip Ederse. @Emirgllk ailenizin lastikcisi. Paranızı çöpe atmayın, bir bilene sorun bir bilginiz olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 18791Ekli dosyayı görüntüle 18792Ekli dosyayı görüntüle 18793

@Ayki007 Sanırım aşağıdaki mesaj senin işine yarayacak. Ben de Ateca kullanıcısı olduğum için aşağıdaki lasitği aldım. 225 45 18 ebatlarında. Fiyat için @Emirgllk ile görüşebilirsin. Yeni Bosna tarafında lastikçidir. Gayet yeterli istanbul şartları için makul ve ekonomik bir lastik. Şuan taktırdım geziyorum kafam rahat. 2 günlük yağmur ve çukur performansı da gayet iyi.

Tesekkurler, bakacagim. Aklima takilan yanak 45 olunca sanki daha sert olucak gibi geliyor, 205/55 lastik olsa tam olucak sanki hem lastik araligi acilacak hemde yanak yukselecek daha konforlu olurmu acaba?

Nokian çok yumuşak diye olumsuz yorumlar mevcut. Bende nokian düşünüyorum.

Tesekkurler, bakacagim. Aklima takilan yanak 45 olunca sanki daha sert olucak gibi geliyor, 205/55 lastik olsa tam olucak sanki hem lastik araligi acilacak hemde yanak yukselecek daha konforlu olurmu acaba?

Dostum bak mevcut yanak yüksekliğin: 215/50/18 için = 10,75cm
225/45/18 için = 10,125cm
235/45/18 için = 10,575cm

Senin anlayacağın 3 veya 5 milimetre civarında bir fark var ki bunun yarattığı farkı anlamak için sanırım tövbe haşa ama ilah felan olmak lazım.

Geri
Üst Alt