Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NEDEN SEAT??? [emoji4] [emoji4] [emoji4]

17 yaşındayken Leona aşık olmamla başladı Seat'a olan ilgim. Can güvenliği sağlaması,sport olması, koltuklarının rahat oluşu ,MK2 leonun silecekleri ve gaz pedalının dikkat çekmesi ve daha bir sürü sebepten dolayı "Seatlıyım" diyebilirim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek elden kullanılmış 290000km ye gelmiş motor bölümüne vida değmemiş aracım böyle araç görmedim ben arıza vermeyen Allah korusun araçlarımızı kıymetini bilelim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araba almaya karar verdiğimde hem küçük olsun hem donanımlı olsun hemde hesaplı olsun dedim koydum önüme corsa clio polo fabia ibiza. baktım ibizanın özellikleri diğerlerine fark atıyor hemde hesaplı yapıştırdım bitane 2004 ibiza signo 100hp allaha şükür bi sıkıntı çıkartmadı daha. herkese kazasız belasız sürüşler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araba almaya karar verdiğimde hem küçük olsun hem donanımlı olsun hemde hesaplı olsun dedim koydum önüme corsa clio polo fabia ibiza. baktım ibizanın özellikleri diğerlerine fark atıyor hemde hesaplı yapıştırdım bitane 2004 ibiza signo 100hp allaha şükür bi sıkıntı çıkartmadı daha. herkese kazasız belasız sürüşler

Güzel tercih yapmışsınız markalar arasında...

Geri
Üst Alt