Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NEDEN SEAT??? [emoji4] [emoji4] [emoji4]

Uygun saglam kaliteli cogu markaya kafa atar her konuda baska arabaya binmem 3 .seatim benim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
e24887bc10b093b49fbe65b851394e31.jpg

Aynen bi volkswagenden bi tik daha kalite ve ozellik olarak ust duzey bi araba hep cordoba pd 130 kullandim diesel benim hastaligim cok keyif aliyorum uzun yolu mukemmel

5 aylik leon kullancisiyim. İ30 umu golf almak amaciyla satmistim. Biraz arastirinca golfe fazla para vermenin mantiksiz oldugunu anladim kendimce. Leondaki gorsellikte golfte yok zaten bence:) yine olsa yine leon alirim. Arabaya binmemisiz simdiye kadar.

5 aylik leon kullancisiyim. İ30 umu golf almak amaciyla satmistim. Biraz arastirinca golfe fazla para vermenin mantiksiz oldugunu anladim kendimce. Leondaki gorsellikte golfte yok zaten bence:) yine olsa yine leon alirim. Arabaya binmemisiz simdiye kadar.

Güzel tercih yapmışsın hocam.. Seat ın yeri ayrı gerçekten.. Bende ibizadan leona geçiş yaptım.. 12 günlük leon kullanıcısıyım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt