Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NEDEN SEAT??? [emoji4] [emoji4] [emoji4]

5 yıldır arabam yoktu. Fiyat performans olarak araştırma yaparken nereye baksam karşıma seat çıktı. Şu ana kadar aldığım karardan son derece mutluyum. Aracım 2017 Seat Ibiza Yeni 1.0 EcoTSI Style Plus paket var. Bu arada bu benim ilk seatım. Şu ana kadar aracımı arkadaki ibiza yazısını görene kadar leon zanneden en az 5 kişi oldu. İlk seatım olduğu için bana ilginç geldi :)

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

5 yıldır arabam yoktu. Fiyat performans olarak araştırma yaparken nereye baksam karşıma seat çıktı. Şu ana kadar aldığım karardan son derece mutluyum. Aracım 2017 Seat Ibiza Yeni 1.0 EcoTSI Style Plus paket var. Bu arada bu benim ilk seatım. Şu ana kadar aracımı arkadaki ibiza yazısını görene kadar leon zanneden en az 5 kişi oldu. İlk seatım olduğu için bana ilginç geldi :)

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld
Hayırlı uğurlu olsun.. Çok güzel bi karar.. 1.0 motor tsi dsg ibiza kullandım 2016 model çok memnun kaldım.. Hele performansı mükemmel.. Çok abilerini tokatladım yolda 1.0 motorla..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Daha önce hiç Seat,Vw vs sahibi olmuşluğum yoktu, hep japon markalarından kullandım.
Bayrama iki gün kala gaza gelip arabamı sattım, arife günü araba almam gerekiyordu bayramda da tatile gideceğimden dolayı.
Kendi araç grubumdan bu kadar kısa sürede temizini bulmam imkansıza yakındı (Subaru-Forester), fiyat performansta en mantıklısını alayım diyerek, çizgilerini de beğendiğim Leon'a kaydı gönlüm. Arife günü gidip arabayı aldım :)

Daha önce hiç Seat,Vw vs sahibi olmuşluğum yoktu, hep japon markalarından kullandım.
Bayrama iki gün kala gaza gelip arabamı sattım, arife günü araba almam gerekiyordu bayramda da tatile gideceğimden dolayı.
Kendi araç grubumdan bu kadar kısa sürede temizini bulmam imkansıza yakındı (Subaru-Forester), fiyat performansta en mantıklısını alayım diyerek, çizgilerini de beğendiğim Leon'a kaydı gönlüm. Arife günü gidip arabayı aldım :)
hayırlı olsunn kazasız belasız keyifli sürüşler...

Tamamen bilgisizdim seat konusunda kardeşim leon hastasıydı sırf o istiyor diye aldım ve çok şükür iyi bi seçim oldu bir sonraki araçta muhtemelen en son kasa leon olacak Bir önceki aracım b kasa opel gt ydi hız olarak onun kadar değil mk2 ama konfor kalite sağlamlık çekicilik çok çok iyi allah kimseyi utandırmasın seatta doğru kullanıldığı sürece utandıracak pişman edecek sıkıntı çıkaracak bir araç değil kesinlikle

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamamen bilgisizdim seat konusunda kardeşim leon hastasıydı sırf o istiyor diye aldım ve çok şükür iyi bi seçim oldu bir sonraki araçta muhtemelen en son kasa leon olacak Bir önceki aracım b kasa opel gt ydi hız olarak onun kadar değil mk2 ama konfor kalite sağlamlık çekicilik çok çok iyi allah kimseyi utandırmasın seatta doğru kullanıldığı sürece utandıracak pişman edecek sıkıntı çıkaracak bir araç değil kesinlikle

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardeş can dır seat yoldaş

Ben cupraya hayranım ilk çıktığından bu yana durumu toparladım cupra almaya gittim kalmamıştı üstelik yeni kasaya geçiyordu çok gezdiğim için ve fiyat farkını kapattiklari için leon 1.6tdi aldım ve bu motordan ve araçtan vaz geçmedim leon pert oldu gittim ateca aldım 1.6tdi bunuda kısmet olursa pert olana kadar bende

Geri
Üst Alt