Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1. DVA 9920 black edition modeline telefon rehberini aktarmak mümkün mü?
2. Mp3 çalarken ekran ayarının değişmesi mümkün mü?
Teşekkürler.
Cevap verirken Alıntı yapar yada özelden yazarsanız sevinirim.

1. DVA 9920 black edition modeline telefon rehberini aktarmak mümkün mü?
2. Mp3 çalarken ekran ayarının değişmesi mümkün mü?
Teşekkürler.
Cevap verirken Alıntı yapar yada özelden yazarsanız sevinirim.

Dva 9920 modelinde rehber aktarma modu yok.Dva-S 9920 Plus edition modelinde var.Mp3 konusunda hangi ekran ayarından bahsettiğinizi biraz açıklarsanız yardımcı olayım tekar:)

Dva 9920 modelinde rehber aktarma modu yok.Dva-S 9920 Plus edition modelinde var.Mp3 konusunda hangi ekran ayarından bahsettiğinizi biraz açıklarsanız yardımcı olayım tekar:)
20161230_164152.jpeg20161230_130056.jpeg

1. Peki bluetooth kısmını açtığıızda 10 tane numara listesi görüyorum. Bu ne için kullanılıyor. 10 tane hızlı arama mı anlamına geliyor? Eğer öyleyse nasıl yükleme yapıyoruz.
2. Gördüğünüz gibi mp3 ler liste halinde. Örneğin birini çalmaya başladığımda ekran aynı bu şekilde kalıyor. Ben istiyorum ki ekranda ritme göre hareket halinde olan şekiller olsun, eko olsun.... gibi. Sanırsam olmuyor ama yine de merak ettim.
3. Son olarak malum bu model güneşte parlama yapıyor (monte yerinden de kaynaklanabilir) Ekran ayarını yaptım ( ışık ayarı) ama yine de parlama var. Size göre nasıl?

1. Bluetooth kısmındaki liste aranan arayan ve cevapsız aramalar.
2.Anamenüde sağ altta ekolizer ı açmak için seçenek var onu aktif ederseniz müzik dinlediğinizde çıkıcaktır.
3.Cihazlar aracın orjinaline uygun yapıldığı için güneş sıkıntısı oluyor.su an sizinki gayet iyi

1. Bluetooth kısmındaki liste aranan arayan ve cevapsız aramalar.
2.Anamenüde sağ altta ekolizer ı açmak için seçenek var onu aktif ederseniz müzik dinlediğinizde çıkıcaktır.
3.Cihazlar aracın orjinaline uygun yapıldığı için güneş sıkıntısı oluyor.su an sizinki gayet iyi
Teşekkür ederim.

Necvox Navigasyonlarda kullanılan İgo Navigasyon yazılımının güncelleme şemasını Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Geri
Üst Alt