Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyonlu mk3 leon vag-com kodları lazım

Cihazı ingiltereden aldım.Torpido gözü ve ilave kablo tesisatıyla beraber yaklaşık 2500 buldu. Servise bakarsanız onlara göre hiçbirsey yapılmıyor. Şuan kodlamayla da ilgili can sıkıcı bir durum yok. Sadece hata kodu vermesin istiyorum. Yoksa hersey çalışıyor. Yalnız golflerdeki discover pro ve composition mediada olduğu gibi cihaza birden çok güvenlik kodu konulmuş. İlk montajda servis bileşen korumayı kaldırıyor. Ancak navigasyon araç çalıştığında hemen kesiliyor. Çünkü navigasyon menüsü hangi şasi numarasına tanımlıysa sadece onunla çalışıyor. Yani vw rns hırsızlarından dolayı olayı abartmış. Yalnız yazılımsal açık da var. Navi otomatik kesildiğinde cihazı kapatıp 45 saniye sonra açıyorsun. Sorunsuz bir şekilde kullanılıyor. Şimdilik bu şekilde kullanıyorum. Birkaç hafta sonra golflerin discover pro sistemine yüklenilen korsan yazılım seat easy connectede yüklenecek. O zaman zaten rns gibi herkes rahatlıkla takıp kullanabilir.
Hocam tam olarak yapmak istediğim şeyi yapmışsınız. Harikasınız. Konuyla pek alakası yok şimdiden kusura bakmayın ama merakıma yenik düşüyorum şöyle ki, bildiğimiz üzere orjinal navigasyonlu mk3 lerde hız, devir göstergelerinin orada bulunan yol bilgisayarı ekranı renkli oluyor ve bildiğim kadarıyla navigasyon yönlendirmeleri o ekrana da yansıtılabiliyor. ama bizim araçlarımızda renksiz ekran var acaba bu navigasyon yönlendirmeleri renksiz ekranlarda da görünüyor mu? Ya da adaptasyonda bir sorun teşkil ediyor mu fark ettiğiniz? Hayırlı olsun bu arada cihazınız. Necvox cihazı bilmiyorum ama kesinlikle orjinal ekran tercihiniz çok doğru bir karar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam tam olarak yapmak istediğim şeyi yapmışsınız. Harikasınız. Konuyla pek alakası yok şimdiden kusura bakmayın ama merakıma yenik düşüyorum şöyle ki, bildiğimiz üzere orjinal navigasyonlu mk3 lerde hız, devir göstergelerinin orada bulunan yol bilgisayarı ekranı renkli oluyor ve bildiğim kadarıyla navigasyon yönlendirmeleri o ekrana da yansıtılabiliyor. ama bizim araçlarımızda renksiz ekran var acaba bu navigasyon yönlendirmeleri renksiz ekranlarda da görünüyor mu? Ya da adaptasyonda bir sorun teşkil ediyor mu fark ettiğiniz? Hayırlı olsun bu arada cihazınız. Necvox cihazı bilmiyorum ama kesinlikle orjinal ekran tercihiniz çok doğru bir karar.

Hocam yol bilgisayarının renkli olup olmaması önemli değil. Normal siyah beyaz ekrandada navigasyon yönlendirmeleri çıkıyor. Adaptasyonda sorun yok. Ayrıca İyi dilekleriniz için teşekkürler. Darısı sizin aracın başına :)

Hocam yol bilgisayarının renkli olup olmaması önemli değil. Normal siyah beyaz ekrandada navigasyon yönlendirmeleri çıkıyor. Adaptasyonda sorun yok. Ayrıca İyi dilekleriniz için teşekkürler. Darısı sizin aracın başına :)
Amin hocam sağ olun :) İnşallah bir an önce kodlamayla alakalı sorunu da çözersiniz de fotoğraflarını paylaşırsınız şahsen çok merak ediyorum.

Geri
Üst Alt