Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nasıl bir memlekette yaşıyoruz bu kadarda sorumsuz olunmaz ki!

Allah razı olsun arkadaşlar teşekkür ederim ilginiz için. Dediğim gibi işin maddi boyutu bi tarafa vuranın koyup gitmesi canımı sıktı. Çektirme yapan varsa burada çektirteyim pastaylada alabildiğini alsın bakalım. Metin abi tam çamurluğun kabarık kısmı ve sert kısım olduğu için iyi ezmiş inşallah çektirme işlemiyle kurtarabilirim ama içeriden çekiçlenmesi gerekiyor gibi ya bakalım usta ne diyecek.

geçmiş olsun allah buyugunden saklasın aynısey birgün onunda basına gelir merak etme

geçmiş olsun Rabbim büyüklerinden sakınsın sıkma canını malesef böyle şerefsizler çok

Çok geçmiş olsun...buna benzer olayları çok yaşadım..2010 Leonum sokakta duruyordu park yoktu yakınımda,park halinde ön sol kapıya sürttüler tamponları hiç söylemiyorum arabanın kozmetiğin de oluşan hasarların %95 dışardan gelen etkiler..en son geçtiğimiz cumartesi yeni leon için anlaşmaya gideceğim gün bu toptancılık yapan su kamyonetinin yan kapağı açıl arka sol kapımın üstünde derin bir çizik oluştu...eğer arabanız daha sağlamda olduğuna emin olmak istiyorsanız kesin otoparka koyacaksınız..yeni arabamın anlaşmasını yaptıktan sonra hemen otopark ile anlaştım..

Teşekkür ederim arkadaşlar, aynı kaderi paylaşan arkadaşlarada geçmiş olsun. Ferit abi otopark ne yazık ki bulunduğum mahallede yok (şehir içine kalıyor) birde yol çalışmaları ortalığı mahvetti. Bu hadisenin olduğu günde çalışmadan dolayı ana caddeyi kapatıp tali yol olarak bizim ara sokağa vermişler artık gelen geçenden birinin park etme macerasıda bana denk gelmiş. Öğle arası sakin kafayla inceledim de aklımda birkaç fikir oluştu. Eğer sonuç alabilirsem uygulamdan sonra sizlere faydası olabilir düşüncesiyle paylaşırım.

Çok geçmiş olsun. Aynı durum 2 yıl önce benim başıma geldi, bir insafsız, aracıma aynı yerden çarpıp kaçmış, sizinkine kıyasla biraz daha az göçme olmuştu. Yan sitenin güvenlik kamerası kayıtlarından kaza anını da izledim.(çok acı veriyor:() Plaka okunmamasına rağmen model ve renginden yola çıkarak bir kaç sokak ötede aracı park halinde buldum(Tamponun sağ ön kısmında aracımın boyası hala duruyordu:mad:). Aracın önünde bulunan apartmandaki tüm zilleri çalarak çarpan kişiye de ulaştım! Önce inkar etti, sonra elimde kamera kayıtları olduğunu söyleyince döküldü..
Bendeki göçük daha az olduğu için araca işlem yaptırmadım, pasta cila yaptırdıktan sonra ince çizikler dışında pek birşey kalmadı. Ama o insafsızı bulup içimi döktüğüm için çok mutluyum:)

Size tavsiyem; benim yaptığım gibi etrafta site güvenlik kamerası yada aracınızın bulunduğu noktayı gören bir kamera varsa oradan bişeyler yakalayabilirsiniz.

Geçmiş olsun arkadaşım göçük düzelten bir usta bul boyaya zarar vermeden halleder diye düşünüyorum birde pasta yap boya kalkan yer varsa rütüş boya ile halledersin

kurye ile elden teslime verildi

cok gecmiş olsun allah beterinden saklasın ikitelli organize sanayide cok iyi biryer var göcük düzeltme yardımcı olabilecegimiz bir durum olursa ilgileniriz

Geri
Üst Alt