Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MultiPlayer'de Video izleme

umut01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar;
youtube kanalında leon'da video izlerken bir video izledim. fakat nasıl yapıldığını malesef acıklanmamış..
video nasıl izleniliyor, yada klip nasıl izlenir?
Bilgisi olan arkadaşlardan yardım lütfen.!
teşekkürler/saygılar..

Merhaba öncelikle fullink açtıracaksın sonra gizli özellik açan birine hareket halinde video izleme seçenegini aktifleştireceksiniz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhabalar;
youtube kanalında leon'da video izlerken bir video izledim. fakat nasıl yapıldığını malesef acıklanmamış..
video nasıl izleniliyor, yada klip nasıl izlenir?
Bilgisi olan arkadaşlardan yardım lütfen.!
teşekkürler/saygılar..

Çok maliyetli bir durum birkaç seçenek bulunuyor
Mib2 cihazı alıp izlemen mümkün
Gül link açtırıp Sony xperia telefon alıp mirror link ile telefon ekranını araç ekranından kullanırsın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Çok maliyetli bir durum birkaç seçenek bulunuyor
Mib2 cihazı alıp izlemen mümkün
Gül link açtırıp Sony xperia telefon alıp mirror link ile telefon ekranını araç ekranından kullanırsın

Sony şart değil başkan, ben de bir ara Samsung S8 ile yapıyordum da uğraştığına değmiyor. Android auto'dan tam gaz devam :D

Sony şart değil başkan, ben de bir ara Samsung S8 ile yapıyordum da uğraştığına değmiyor. Android auto'dan tam gaz devam :D

Yani en sağlıklı olanı Sony mirrorlink olarak yoksa mirrorlink sitesinde destekli bir sürü telefon bulunuyor

Geri
Üst Alt