Muayeneye giricem amerikan park iptali nasıl olacak? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Muayeneye giricem amerikan park iptali nasıl olacak?

Konu, 'Leon' kısmında Pantergkhn tarafından paylaşıldı.

1. Pantergkhn

Pantergkhn
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar aracım mk3 fr 15 ocakta aracımın muayenesi bitiyor muayeneye götürecem ama benden önceki sahibi amerikan park ve kumandadan kilit tuşuna basınca korna sesini açtırmış bildiğim kadarıyla amerikan park muayeneden geçmiyor maslak atatürk oto sanayide bunu iptal eden biryer varmı beni yönlendirebileceğiniz birde ben muayeneden çıkınca tekrardan amerikan parkı açtıracam ve sinyal verince gündüz farlarının da yanıp sönmesini açtıracam bunlar için iki defa mı ücret ödicem hem amerikan park iptali için hemde aynı gün muayeneden çıkınca yine amerikan parkı ve gündüz farının da sinyalle yanıp sönmesini açtırmak için? Birde son sorum aracımda açtırmam gereken işime yarayacak hoş duran başka gizli özellik varsa tavsiyede bulunursanız sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    7.382
    Ödül Puanları:
    113
    Multimedya ekranında onlar için açıp kapatma kısmı olması gerekli bir bakın isterseniz
    Yapan kişiye göre değişir kapatmak için gidince söylersiniz ona göre işlem yaptırırsın
    Powershop revo yapıyor mu emin değilim instagram da yapanlar var bir bakmanızda fayda var

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. LKTN

LKTN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    842
    Ödül Puanları:
    113
    FR larda kodlama genellikle bir mod üzerine yapılıyor. Yani araç spor moddayken yansın şeklinde kodlanabiliyor. Modlara bir göz gezdirin isterseniz. Bu yol olmazsa belki gündüz farlarına kodlanmış olabilir. Multimedya ekranından gündüz farını kapatın bakalım kapanacak mı ?

4. Pantergkhn

Pantergkhn
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Multimedyadan gündüz farını kapatınca amerikan park ta kapanıyor evet yani bu şekilde muayeneden geçebilirmiyim?

5. LKTN

LKTN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    842
    Ödül Puanları:
    113
    Gündüz farının muayene kapsamında olduğunu sanmıyorum. Genellikle far grubuna bakıyorlar diye biliyorum. Yani gündüz farının yanıp yanmaması bence çok önemli olmaz.

Bunu beğendi. PATRON bunu beğendi.
  6. Pantergkhn

Pantergkhn
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Bunu tam kesin olarak nereden öğrenebilirim peki yani gidip boş dönmek istemem ustam ya

7. LKTN

LKTN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    842
    Ödül Puanları:
    113
  8. Pantergkhn

Pantergkhn
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
  9. Pantergkhn

Pantergkhn
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Peki ustam teyit için soruyorum bilgin vardır mutlaka yanlarda 2 numara cam filmi var onlar muayeneden geçer diye tahmin ediyorum ama ön camda da film var acaba bu sorun teşkil eder mi söktürüp öyle mi muayeneye gitmem gerekiyor?

10. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    7.382
    Ödül Puanları:
    113
    Yanlar geçer fakat ön cam da varsa geçmez biraz şans varsa bakan anlamaz diye umut etmelisin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş