Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mtv de yeni düzenleme

Artık tsi da binemeyeceğiz çok güzel daha yeni vergilerde bekliyoruz ne bileyim mesela nefes alma vergisi felanda gelsin...

İçtiğimiz aromalı içeceklere bile ÖTV ( ÖZEL tüketim vergisi meyveli sodanın gazozun neresi özel tüketim olduysa artık ) getirilmişken bunun olmasına şaşırılmamalı istiyorlarki insanlar teknolojiden uzak dursun körelsin cahilleşsin at arabasıyla seyahat etsinler yazık çok yazık düştüğümüz hallere

Yakisir bu millete az bile yapiyolar.
Yapistir vergiyi . Ver kuskuyu

Milletimize her zaman her şeyin en güzeli yakışır arkadaşlar. Her ulus yüzyıllardır bu şekilde dalgalı olarak yönetilmiştir. Atalarımız Viyananın kapısına dayanmışken de aynı millettik, son padişah ülkeyi terk ederken de. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ile bağımsızlığımızı geri kazanıp uçak fabrikası kuracak kadar ilerlemişken şimdi donumuzu dahi dışarıdan alacak kadar geriledik. Tabi baktığımızda her rahata kavuştuğumuzda rahat battı, her batanı çıkarmak için birileri ateş yaktı etrafındakiler organize ederek buhrandan çıkardı. Özetle, bugünler de geçecek. İçinizi ferah tutun. Sadece tv karşısında boş şeyler izlemek yerine okuyup öğrenelim, siyasal, teknolojik ve ülke yönetimi konusunda kendimizi geliştirelim. Geliştirelim ki yanlışın peşinden gidebilecek, kendini geliştirememiş insanlara doğruyu öğretebilelim. Bugün bir telefon markasının reklamını izledim. Ne anlatmak istediğimi orada net bir şekilde ifade ediyor zaten..

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allahtan Dyno testine çıkarıp ona göre hesaplamıyorlar yoksa yazılımcıların hali duman olmuştu şimdiye

Milletimize her zaman her şeyin en güzeli yakışır arkadaşlar. Her ulus yüzyıllardır bu şekilde dalgalı olarak yönetilmiştir. Atalarımız Viyananın kapısına dayanmışken de aynı millettik, son padişah ülkeyi terk ederken de. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ile bağımsızlığımızı geri kazanıp uçak fabrikası kuracak kadar ilerlemişken şimdi donumuzu dahi dışarıdan alacak kadar geriledik. Tabi baktığımızda her rahata kavuştuğumuzda rahat battı, her batanı çıkarmak için birileri ateş yaktı etrafındakiler organize ederek buhrandan çıkardı. Özetle, bugünler de geçecek. İçinizi ferah tutun. Sadece tv karşısında boş şeyler izlemek yerine okuyup öğrenelim, siyasal, teknolojik ve ülke yönetimi konusunda kendimizi geliştirelim. Geliştirelim ki yanlışın peşinden gidebilecek, kendini geliştirememiş insanlara doğruyu öğretebilelim. Bugün bir telefon markasının reklamını izledim. Ne anlatmak istediğimi orada net bir şekilde ifade ediyor zaten..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt