Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor yağı

sismayy

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bakım zamanı geldi motor yağı fiyatları aldı başını gitti aşağıdaki motor yağlarının fiyatları nı malum sitelerden yazdım sizce hangisini tercih etmeliyim
Motul 8100 x clean 5w40 - 5 lt - 208 tl
Mobil 1 Esp formula 5w30- 4+1 lt -200 tl
Liqui moly top tec 4200 5w30 - 5lt- 260 tl

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mobil 1 ESP Kullandım gayet güzel fiyat olarak cimri ve akaççe sitelerinde uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bakım zamanı geldi motor yağı fiyatları aldı başını gitti aşağıdaki motor yağlarının fiyatları nı malum sitelerden yazdım sizce hangisini tercih etmeliyim
Motul 8100 x clean 5w40 - 5 lt - 208 tl
Mobil 1 Esp formula 5w30- 4+1 lt -200 tl
Liqui moly top tec 4200 5w30 - 5lt- 260 tl

Uzun yılardır mobil kullanıyorum çok memnunum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Aynen Mobil1 Esp iyidir ama diğerleri de kötü değildir onu da söyleyeyim.
Kalite farkı yok denecek kadar az.
Satınalırken ustanıza bırakmak yerine internetten alırsanız sanayi fiyatlarına göre çok daha ucuza alırsınız.

Tercihimi 208 tl ye motuldan yana kullandım önceki yapım liqui moly idi eksiltme vs olmadı birde motulu deneyelim

Geri
Üst Alt