Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor aşırı ısındı araçı durdurun uyarısı yardımm ???

Merhabalar , hayırlı Ramazanlar
Trafikte dur kalk yaparken rampalarda özellikle klima açık mıydı ?

abi motorun aşırı ısınması ne demek ya o zaman devir daimde sorun var.normalde aralıksız 1000 km yapsan ısınma olmaması lazım değilmi? firmaya soruyorum!!!

iki ihtimal var ya gerçekten motor aşırı ısınma yaptı mutlaka baktırman lazım ya da elektronik bir hata.inşallah küçük bir sorundur

Çok fazla sıkıntı edecek bir durum yok.Dsg araclarda aşırı dur kalk trafikte ozellikle vites konumunu manuel moda almak gerekiyor.Çünkü kavrama sürekli 2de ve 1 ile 3 hazır bekliyor. Manuel moda alıp 1 ile ilerliyorum bu gibi trafikte ben. Araç soguduktan sonra sıkıntı olmaz ancak bu gibi trafikte manuel konuma alip kullanmakta fayda var veya rampa cikarkende aynı şekilde kullanmak gerekiyor.Kullanma kılavuzda da yazar.

Geri
Üst Alt