Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor arıza lambası

Speedy Gonzales

Kayıtlı Üye
:):):)Selamın aleyküm üstatlar dün sivastan kayseriye gittim yaklaşık git gel 400 km lik bir yol gidişte 200 km sıkıntısız gittim fazla yüksek devir yapmadım 3.5 devirde 130,140 kmh ama gelirken 4,4.5 devirde geldim 140,170 arası motor arıza lambam yandı durduk yere yola cıkmadan 150 km önce 1 lt yağ ekledim araca 150 km sonra lamba yandı stop edip tekrar çalıştırdım ama sönmedi neden olur sizce saygılarımla cevaplar için şimdiden herkese teşekkür ederim

:):):)Selamın aleyküm üstatlar dün sivastan kayseriye gittim yaklaşık git gel 400 km lik bir yol gidişte 200 km sıkıntısız gittim fazla yüksek devir yapmadım 3.5 devirde 130,140 kmh ama gelirken 4,4.5 devirde geldim 140,170 arası motor arıza lambam yandı durduk yere yola cıkmadan 150 km önce 1 lt yağ ekledim araca 150 km sonra lamba yandı stop edip tekrar çalıştırdım ama sönmedi neden olur sizce saygılarımla cevaplar için şimdiden herkese teşekkür ederim

aracında gaz varmı varsa ondan da yapmış olabilir.

Geri
Üst Alt