Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Moralim bozuk bilginize ihtiyacim var

CUPRA tabikide..performans beklentin olmasa bile keşke dersin ilerde..

Varol abi ışıklarda dip gazla kalk 40 ın üzerine çıkıyo :eek:

kapa kapa yazıyı görme...aslında anlık tüketim göstergesi ne kadar gerçeği yansıtıyor onu da bilmiyorum ama..

2. el deger kaybı hangısınde cok olur bırde ısın bu yuzu var cunku bu arada opsıyonlu arac 39.000 cupra 44.000 e bırakıcak sanırım 5.000 mıs fark ama gercekten fıyat farkından degıl kullanım acısından sorun olurmu dıye dusundum ama yorumlarınız sorun olmaz yonunde gerıye sadece 2. el degerı ve yakıt kaldı onlarıda kafamda cozdummu tamamdır bu ıs

ikinci el değer değer kaybı mesele değil mutlka var ama..mesele değer kaybından ziyade ikinci elinin zayıf olması..
yanlız doğru fiyatta dizelleri kolay satılıyor özellikle ibizaların.

Anlık tüketim değerleri inanırmısınız benim tdi da bile bazen 20-25 leri gsteriyor,ben cok inanmıyorum o değerlere..

cupprda sakın kullanımlarda tuketım cok dusecektır sonucta 1.4 turbo motor yanı tuketım ayagına baglı ve ıbıza cupralar cok tuttu 2. elde dusus olacagını sanmam şuda bı gercek 1.2 tsı daha ekonomık ama ardakı fark abartılacak kadar degıl...

ekran aslında 15 sanıyelık bolumdekı verdıgımız tepkıyı 100kmde kullanırsak ne kadar yakacagını gosterdıgı ıcın yanılıyoruz sanırım

aslında cupra yerine direk polo gti alırım da tercih meselesi tabiki

Geri
Üst Alt