Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Moralim bozuk bilginize ihtiyacim var

1. İlk otomobil olacak ise, 180 Ps Cupra en kötü tercih olur
2. Stokta otomobil tutamayan beceriksiz satış pazarlama departmanlarına, ben para kazandırmazdım, 2011 yılında 2-3-4 ay beklemek gibi bir cümle bana çok ters geliyor, 1980 lerde ki gibi aküsüz-lastiksiz Tofaş lar için peşin para verip kuyruğa girme devri bitti
3. Opsiyon listesine parça ilavesi yapınca, mesela jant- cam tavan vs. için de ÖTV ödüyorsunuz!!! Opsiyon listesinden civata bile almazdım, verdiğiniz paranın yarısı vergi.

eğer ilk arabanız ise ve kendinize tamanlamıyla güvenmiyorsanız 1.2 tsi ibiza bile fazla. önce 5-6 bin liralık arabalarla 2-3 ay acemilik atılmalı sonra alınacaksa cupra alınmalı. öyle sağa sola sürtüp 50 bin liralık arabaya yazık etmeyin derim. ilk araba sıfır alınmaz bence

Fiyat genel olarak yükseldikçe indirim miktari da rakamsal olarak artiyor. Yüzde diye dusun. 30 binlik arabada %5=1500tl eder, 50 binlik arabada %5=2500 eder. Aralıktı, stoktu,kotaydi , tanıdıktı derken indirim miktarinin 4bin ve daha fazla olmasi gayet normal :)

doğru diyorsun ama bu fiyat bi arabada bu kadar indirimi hiçbir bayi yapmaz...ben 1600 tl (panaromik cam tavan) indirim yaptırabilmek için kırk takla attım...
:)

eğer ilk arabanız ise ve kendinize tamanlamıyla güvenmiyorsanız 1.2 tsi ibiza bile fazla. önce 5-6 bin liralık arabalarla 2-3 ay acemilik atılmalı sonra alınacaksa cupra alınmalı. öyle sağa sola sürtüp 50 bin liralık arabaya yazık etmeyin derim. ilk araba sıfır alınmaz bence

kesinlikle katılıyorum...yazık olur...:eek:key:

Geri
Üst Alt