Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 Orjinal Jant Arayisi

emredurmaz

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaslar,
Bir süredir 18” jant bakiyorum ve cogunlukla replika jant baktim. Içimden geçen ise az kullanilmis veya sifir durumda olan fiyat olarak fazla üzmeyecek jant alabilmek.
225/40/18 Michelin Pilot Sport 4 lastik almak üzereyim lastikciyle gorustum bir kac güne siparis gececegim.

Facebook uzerinden surekli takip ediyorum ama bir sonuca varamadim.
18” orjinal jant satan,satan biri/birilerini taniyan vs vs yardimci olursaniz çok sevinirim.

Görüsmek üzere.

Merhabalar arkadaslar,
Bir süredir 18” jant bakiyorum ve cogunlukla replika jant baktim. Içimden geçen ise az kullanilmis veya sifir durumda olan fiyat olarak fazla üzmeyecek jant alabilmek.
225/40/18 Michelin Pilot Sport 4 lastik almak üzereyim lastikciyle gorustum bir kac güne siparis gececegim.

Facebook uzerinden surekli takip ediyorum ama bir sonuca varamadim.
18” orjinal jant satan,satan biri/birilerini taniyan vs vs yardimci olursaniz çok sevinirim.

Görüsmek üzere.
facebook2.el satış sayfamızda var aradığınız jantlardan

Merhaba eger araciniz uzerindeki jant 17 ise bence 18 e gecmeyin.
Hem yakit hem konfor hemde son surat olarak aracin negatif olarak etkilenecektir.
Bende yaklasik 15 gun once
Aracima orjinal ibiza style 6F 16 design jant arastirmasina girmistim.ama bulamadim ayni teknik ozelliklere sahip Polo Highline jant bulup taktim. Goruntu olarak tam istedigim gibii oldu ama ozellikle yakit konusu ve son surat konusu acukca canimi sikti. Konfor biraz dustu .cunku yinede 10 cm lastik yuksekligi var. Toplam maliyet hesaplandiginda gereksiz oldugu meydana cikiyor. Ama tabi karar senin..bol sans

Merhaba eger araciniz uzerindeki jant 17 ise bence 18 e gecmeyin.
Hem yakit hem konfor hemde son surat olarak aracin negatif olarak etkilenecektir.
Bende yaklasik 15 gun once
Aracima orjinal ibiza style 6F 16 design jant arastirmasina girmistim.ama bulamadim ayni teknik ozelliklere sahip Polo Highline jant bulup taktim. Goruntu olarak tam istedigim gibii oldu ama ozellikle yakit konusu ve son surat konusu acukca canimi sikti. Konfor biraz dustu .cunku yinede 10 cm lastik yuksekligi var. Toplam maliyet hesaplandiginda gereksiz oldugu meydana cikiyor. Ama tabi karar senin..bol sans

16dan 18e gecicem ve vogland spor yay aldim o da ekstra konfor kaybi yasaticak elbette ama göze alarak bu kararlara vardim. Son sürat konusunda da tam gaz giden bir insan degilim cok kafami kurcalamiyor o durum. Çok tesekkür ederim hocam içten ve yardimsever tavrin icin bakalim zaman ne göstericek

benim mk2 1.4 tsı leonda eibach 35mm yay ve 235*40*18 lastik var konforda kayıp yok denilecek kadar az.
hatta araca binenler şaşırıyor.
sorun olmaz sanırım. araç neydi

benim mk2 1.4 tsı leonda eibach 35mm yay ve 235*40*18 lastik var konforda kayıp yok denilecek kadar az.
hatta araca binenler şaşırıyor.
sorun olmaz sanırım. araç neydi

Tesekkürler yorumun icin hocam, 2014 tdi leon. Yay aldim bagajda duruyor montajini henuz yaptirmadim onunla ilgili istanbul avrupa yakasinda iyi bir usta biliyorsaniz tavsiye rica edebilirim, kocasinanda bu isle ilgili cok iyi bir usta oldugunu duydum simdilik.

Jant olayini orjinal jant alarak halledebilirsem hic bir sorun kalmayacak benim açimdan, bir an önce janti da lastigi de almak istiyorum ama lastik belli jant belirsiz.

Tesekkürler yorumun icin hocam, 2014 tdi leon. Yay aldim bagajda duruyor montajini henuz yaptirmadim onunla ilgili istanbul avrupa yakasinda iyi bir usta biliyorsaniz tavsiye rica edebilirim, kocasinanda bu isle ilgili cok iyi bir usta oldugunu duydum simdilik.

Jant olayini orjinal jant alarak halledebilirsem hic bir sorun kalmayacak benim açimdan, bir an önce janti da lastigi de almak istiyorum ama lastik belli jant belirsiz.
@MARAZ37
hem çayını iç

Topkapı Cevizlibağ sanayi... Gelirseniz yardımcı olurum...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Topkapı Cevizlibağ sanayi... Gelirseniz yardımcı olurum...

Hocam mesajini simdi gördüm kusura bakma lütfen, yaylari dün taktirdim jant lastik takildiktan sonra arkaya press yapabiliriz belki istedigim kivamda olmazsa su an icin ön iyi durdu arka yuksek geldi halbuki tam tersi olurdu bizim araclarda ama bilemedim. Görüsmek üzere

Geri
Üst Alt