Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mk3 lip yardimi

kuaforhalim

Kayıtlı Üye
Arkadaslar resimde gördüğünüz tek parca lipten ariyorum nerden tedarik edebilirim. 2016-12-02-18-34-31-715.jpg

cupra ön lip servisten temin edebilirsiniz yada bilindik alışveriş sitelerinde aratın cupra ön lip diye çıkar.

Arkadaş görseldeki lip i sordu o yüzden paylaştım.Ama ben olsam almam tabiki de ayrıca Arkadaşlara katılıyorum.Serviste orijinali var.Dün aradım Adana -Hasan Kavi .150 tl dedi montaj dahil..

150 lira gayet iyi, 100 den aşağı zaten yok. 50-60 lira için değmez...

100 lirdan aşağı kullanılabilir bi LİP bulamazsın, 30-40 liralık basit çin malı, al kullanamadan at, sonra yine al cinsi işler onlar... :D
aynen öyle alınmaz tabi ben servisten alacağım ama bulunduğum yerde seat servisi yok vw servisinde fiyat değişirmi acaba bilemedim.

Geri
Üst Alt