Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 kasa leon için golf silecek fıskiyesi

ben de HB'den aldım, Golf fıskiye diye aratınca çıkıyor,

Değişimi çok basit, fıskiyeyi kaputtan çekip çıkarın, siyah bir klips var onu açın, hortumu çekip çıkarın, yeni fıskiyeye takıp klipsi kapatın

Duruma göre değişiyor. Taktiben 10 ila 30 gün arası. Bana 12 günde bunlar gelmişti. 21 günde metal pedal seti geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sizin bildiğiniz önerebileceğiniz bir satıcı varmı sayfada ben daha önceden hiç alışveriş yapmadığım için ne şekilde yapmam gerek kime güvenebilirim hangi ülkeden almam gerek bilmiyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sizin bildiğiniz önerebileceğiniz bir satıcı varmı sayfada ben daha önceden hiç alışveriş yapmadığım için ne şekilde yapmam gerek kime güvenebilirim hangi ülkeden almam gerek bilmiyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Valla çok oldu alalı. Linki bulamadım. 2KD955985 kodu ile aratırsanız ve en çok puan alan ve siparişi çok olan satıcılara bakabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20181009231610&SearchText=2KD955985

Parça kodunu nereden öğreniriz. Toledo 2 2000 model. Fiskiye kötü.

Aliexpresste Golf 7 nozzle diye aratın, sonra siparişlere göre sıralatın, en çok satan genelde en güvenli olanıdır. Ayrıca ürünü açtığınızda sol üst köşede mağaza bilgisini göreceksiniz, orada %95 üstü puanlılar genelde güvenilir, çok iyi satıcılar pırlanta gibi semboller çıkar, ondan varsa zaten rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Ayrıca arama ekranının altında her ürünün kaç yorum aldığı ve kaç yıldız aldığı da görünür, oradan yüksek olanı da tercih edebilirsiniz.

Misal ben 1 yorum 5 yıldız 85 yorum 4 yıldız olan ürün varsa genelde 4 yıldızlıyı alırım, puan düşük gibi görünse de çok fazla kişi tarafından yorumlanıp yüksek puan alabilmiş bir ürün demektir.

Geri
Üst Alt