Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk3 kasa leon için golf silecek fıskiyesi

üzerindekiler nokta halinde atıyor suyu ,golftakilerde toz halinde atıyor suyu
@omar07

Valla benim araçta kış paketi bulunmuyor yoktur diye biliyorum alınca bakacağım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
ben geçen hafta aldım sıfır fr akünün olduğu taraftan kaputa bez bant sarılı bir kablo gidiyor , sizde bir bakın ben alırken bana söylemediler öyle birsey var diye ama o kablo boşuna koyulmamıştır diye düşünüyorum zaten özellik olarak ta sormadım o varmı bu varmı dıye , siz ne zaman alacaksınız

ben geçen hafta aldım sıfır fr akünün olduğu taraftan kaputa bez bant sarılı bir kablo gidiyor , sizde bir bakın ben alırken bana söylemediler öyle birsey var diye ama o kablo boşuna koyulmamıştır diye düşünüyorum zaten özellik olarak ta sormadım o varmı bu varmı dıye , siz ne zaman alacaksınız

Yok benim araç 2014 model fr şuanda kullanıyorum alınca derken sprey fıskiye için söyledim. Bakalım takarken ne çıkarsa artık

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt