Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk2-Mk3

kaanfr06

Kayıtlı Üye
herkese iyi geceler :) konuya şöyle gireyim Honda mı sattıktan sonra bir türlü araba alamadim , kafam sürekli arabalara gidiyordu anlayacağınız bir arabaya odaklanamadim. Leonlara da bakarken Geçen berberde bı abi ile sohbet ettik eski arabası 2011 otomatik 1.6 TDI şimdiki arabası 2014 otomatik TDI bana dediği kardeşim mk2 deki konforu MK3 de bulamadım tekrar eski arabadan alacağım. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Mk2 nin konforu , yakıtı , süspansiyonları, MK3 e göre daha mı güzel

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

535a83dc3eca4ff094ce1d72e0d582bf.jpg

herkese iyi geceler :) konuya şöyle gireyim Honda mı sattıktan sonra bir türlü araba alamadim , kafam sürekli arabalara gidiyordu anlayacağınız bir arabaya odaklanamadim. Leonlara da bakarken Geçen berberde bı abi ile sohbet ettik eski arabası 2011 otomatik 1.6 TDI şimdiki arabası 2014 otomatik TDI bana dediği kardeşim mk2 deki konforu MK3 de bulamadım tekrar eski arabadan alacağım. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Mk2 nin konforu , yakıtı , süspansiyonları, MK3 e göre daha mı güzel

Çok abartı bir fark yok bana göre mk3 daha sessiz geliyor iç görsel olarak ta 2 aracı test edin kendiniz karar verin derim

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

kimi mk3 kimi 2 kimi 4 :) test edin hangisi kafanıza yatarsa onu alın derim ne desek boş...bana göre de mk2 daha konforlu gibi geliyor...yakıtta bişi değişmez

İlk mk2 frımı sattıktan sonra mk3 fr aldım.mk2 deki sportiflik hissi gerek koltuklar gerek direksiyon olsun mk3 te yok.Ayrıca mk3 te mk2 ye daha çok trim sesi vardı.Mk3 bağımsız süspansiyona sahip değil.mk2 ye göre yakıt artısı var.velhasılı 4ay binip sattım ve tekrar mk2 fr aldım.şuan ise mk2 1.6tdi copa plus ım var.bahsettiklerim göreceli olabilir.en iyisi ikisini de deneyip farkı siz görün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mk2 1.6 mpı vardı bende mk2 de biraz daha genç havası var mk3 aldım ona göre daha olgun bir havası var ikiside aynı araba ama çok farklı bence tercih meselesi bence mk3

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mk2 fr'ı mk3 fr'a göre çok daha başarılı buluyorum... özellikle mercek farlarına aşığım:) beğenmediğim tek yönü klima ile teyp konumları... mk2 tercih edilebilir bence..

Leon dedin mi mk2 akla gelir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt