Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk2 Leon Kolçak Yeniden

Elimde artik yok ama tedarikciye yonlendiriyorum varsa onlardan gondertebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vay be!

Sene 2006

Siyah sport up paketli taze mk2 bakıyordum,

aklımda olan aksesuarlardan biri de buydu, o zamanlar 500tl isteniyodu ve araç da 33.000tl'ydi. Nasip 10sene sonrasınaymış

konuyu hortlatmak gibi olacak ama 2011 leon'un orijinal kolçağı mevcut mudur tedarikcin de @firozat bey ?

Etrafa bakınayım gerekirse yardımınızı talep ederim, teşekkürler

@firozat abi merhaba, senden kapı kilidi alacaktım nasip olmadı, belki bundan alabilirim :) montajı nasıl yapılıyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@firozat abi merhaba, senden kapı kilidi alacaktım nasip olmadı, belki bundan alabilirim :) montajı nasıl yapılıyor?

Montaji plastigin uzerine vidalayarak yapiliyor. Yani cok basit, cift tarafli bantla yapistiranlarda var ama cok saglam olmuyor oyle. Tavsiyem orjinal vida yerlerinden vidalanmasi.

Geri
Üst Alt