Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk 2 Seat ibiza hakkında

mabiss2

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar araç marşdan sonra çalışmıyor yakıt var ateşleme var elektriğinde bir sıkıntı yok sentesi düzgün herşey normal ama araç çalışmıyor bilmediğim bir sensörü felan mı var acaba yardımcı olursanız çok sevinirim...

Arkadaşlar araç marşdan sonra çalışmıyor yakıt var ateşleme var elektriğinde bir sıkıntı yok sentesi düzgün herşey normal ama araç çalışmıyor bilmediğim bir sensörü felan mı var acaba yardımcı olursanız çok sevinirim...
Herşey normal ise acaba ateşleme kısmına benzin gelmiyor mu
Söylediğinize göre aklıma o geliyor yada bujilerin özelliğini kaybetmiş olabilir mi marş sesi gelse bile ateşleme yapmaya bilir

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benzin pompasını kontrol edin bi.yeterli basınç sağlıyor mu

Araç marş alıp da çalışmıyormu yoksa hiç mi tepki yok arabadan. Benim başıma şu geldi. Aracta marşa basıyorum marşı alıyordu ama hic bir turlu calistiramiyodum. Bira daha zorlasam mars dislisini filan kiracaktim neredeyse. Guvendigim bi ustaya goturdum elektrikci. Cunku bujiler ve yakit pompasinda problem yoktu. Motor beyni resmen curumustu. 900 tl + 150 tl iscilikle motor beyni taktirdim. Tabi cikma . orjinali 5000 tl

Geri
Üst Alt