Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mini onarım

Phomos

Kayıtlı Üye
Merhabalar aracımda 4 adet çizik ve sürtmeler mevcut. Kasko üzerinden mini onarım olarak yaptırmak istedim. Bu konu için auto king ile görüştüm o bölgelere mini yama (sanırsam local boya )yapılıp parçanın tamamına vernik atılacağı söylenildi.
Çevremde tanıdıklarıma sorduğumda gerek olmadığı hakkında görüş aldım. Satarken sıkıntı çekersin hiç gerek yok gibi yorumlarla karşılaştım. Birde sizlere sormak istedim. Çok fazla arada kaldım . Beni aydınlatırsanız sevinirim :D
[doublepost=1479243956,1479066022][/doublepost]Yokmu yardimci olucak fikir vericek birileri

Merhabalar aracımda 4 adet çizik ve sürtmeler mevcut. Kasko üzerinden mini onarım olarak yaptırmak istedim. Bu konu için auto king ile görüştüm o bölgelere mini yama (sanırsam local boya )yapılıp parçanın tamamına vernik atılacağı söylenildi.
Çevremde tanıdıklarıma sorduğumda gerek olmadığı hakkında görüş aldım. Satarken sıkıntı çekersin hiç gerek yok gibi yorumlarla karşılaştım. Birde sizlere sormak istedim. Çok fazla arada kaldım . Beni aydınlatırsanız sevinirim :D
[doublepost=1479243956,1479066022][/doublepost]Yokmu yardimci olucak fikir vericek birileri
ben olsam çiziklerin derin değilse hiç elleme.
bizim insanımız motordan önce boyaya bakıyor.
autoking lokal olarak boya yaparak çizzikleri giderme yoluna gidiyor. pasta cila ile giderilecek gibiyse öyle yap

ben olsam çiziklerin derin değilse hiç elleme.
bizim insanımız motordan önce boyaya bakıyor.
autoking lokal olarak boya yaparak çizzikleri giderme yoluna gidiyor. pasta cila ile giderilecek gibiyse öyle yap
Teşekkür ederim yorumun için.

Kullanırım ben hemen satmam dersen yaptırılabilir yoksa boya takıntısı çok fazla bizim insanlarımızda

çiziklerin fotoğrafını atarsan daha iyi fikir sahibi oluruz gerekir mi gerekmez mi düşüncemizi söyleriz.Ama çok derin ve kötü durmuyorsa elletme derim.

Katılıyorum güzel bir pasta ve kil temizliğinde görüntüsü daha da güzel olur

Bizim insanımız alırken boyaya bakar satarken de az boyadan bişey olmaz der. Valla benim umrumda değil. Gözüme çarpıyorsa boyatırım. mini onarımı çok kullanan biriyim. Ve tüm araçlarımı istediğim fiyata sattım. Çok sıkıntı yapmayın. Önce pasta cila ile siz deneyin. Baktınız olmadı boyatırsınız.

Merhaba arkadaşlar fotoda görüldüğü üzere bilmediğim biri tarafından hafif sürtünme sonucu boyalar kalkmış tamponda. autokingle görüştüm mini onarımla hallederiz dediler. eksper tamponlara bakmadığı için ve hasar dosyası açılmadığı için sorun olmaz dediler. Ben satmayı düşünmüyorum en az 3 4 yıl binerim takıntım da yok ama madem kasko ödüyorum en azından yaptırayım diyorum siz ne dersiniz?

Ekli dosyalar

• 20161124_123426.jpg
    20161124_123426.jpg
    819.4 KB · Görüntüleme: 39
benimde tamponun alt kısmında vardı servise götürdüm ücret almadan ve hasar kaydı açmadan rötuş yaptılar istersen şansını bi serviste dene kaskoyu kullanmamış olursun

Geri
Üst Alt