Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mert abi ve diğer dostlar aracım 22 binde ne yapayım???

bence yağ değişimi için 15000 bile fazla...
şöyle ki; genelde büyük bir kısmımız yağ değişim periyodunu km bazında değerlendiriyor bu bana göre yanlış bir düşünce... araç ok 15000 veya katlarında yağ değişim zamanı gelmiş ama ya trafik de geçirdiğimiz zamanlar istanbullu arkadaşlarım bunu iyi bilirler...

eskiden fazlaydı artık yağlar daha uzun ömürlü ve daha işlevsel biliyosun abi..
:)

Gökhan buradan elbette bir şey söylemem biraz zor ama neticede senin zedeleyebileceğin bir şey değilse kuvvetle muhtemel değişir diye düşünüyorum. Sende bu arada bir tüketici gazetesi koyarsın aracın yolcu koltuğuna :D unutmuş gibi daha hızlı olur işlemler :D

abi değişse iyi olur yav lık lık sallanıyo bide abi hava filtremi temmuz başında değiştim yine değişmeme gerek varmı diyorum ki hava filtresini ben alayım evde saklayayım vede baharda kendim değişeyim nasıl olur???birde boğaz kelebeğini temizleteyimmi???

---------- Post added at 00:01 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

bence yağ değişimi için 15000 bile fazla...
şöyle ki; genelde büyük bir kısmımız yağ değişim periyodunu km bazında değerlendiriyor bu bana göre yanlış bir düşünce... araç ok 15000 veya katlarında yağ değişim zamanı gelmiş ama ya trafik de geçirdiğimiz zamanlar istanbullu arkadaşlarım bunu iyi bilirler...

çok doğru kesinlikle hele bizim artvinde araç 20 000 de ise motor 40 000 kadar güç harcamıştır!!!

almanya da Audi nin koydugu yaglar 30000km gidio..ama yıllık olayı var tabii ki de. uzun ömürlü yag kullanıyorlar

Geri
Üst Alt