• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Merkezi kilit içerden bagaj açma

Lethero

Kayıtlı Üye
Avm girişlerinde kontrol için bagaj açmaya çalışırken içerden tek basışta bagaj kilidi açılmıyor. Basınca açılmış gibi ses çıkarıyor ama açılmıyor 2-3 kez üst üste basınca açılıyor. Bu normal mi yoksa eksik bir şey mi yapıyorum?

memet_one

VİP Üye
Administrator

anka59

Kayıtlı Üye
Avm girişlerinde kontrol için bagaj açmaya çalışırken içerden tek basışta bagaj kilidi açılmıyor. Basınca açılmış gibi ses çıkarıyor ama açılmıyor 2-3 kez üst üste basınca açılıyor. Bu normal mi yoksa eksik bir şey mi yapıyorum?
o bende de oluyor sanki çözemedim o olayı

atillayalcin

Kayıtlı Üye
Benim başıma şu şekilde geldi bu olay. Avm girişinde arabayı tam durdurmamışken, bagaj hazır olsun diye açma tuşuna bastım. Avm bagaj kontrol yetkilisi bagajı açmayı çalıştı fakat kilitli kaldığını farkettim. Tekrar açma tuşuna basınca açıldı. Ancak aracı tam durdurup sonra bir kez basınca direk açılıyor.

cihatts

Kayıtlı Üye
Araç güvenlik açısından tam durmadan açmıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

G.AYHAN

Kayıtlı Üye
Araç durup açma tuşuna basıp çekiyorum açılıyor.(Basılı tutmuyorum) 2011 1.4 tsı

Lethero

Kayıtlı Üye
Benim başıma şu şekilde geldi bu olay. Avm girişinde arabayı tam durdurmamışken, bagaj hazır olsun diye açma tuşuna bastım. Avm bagaj kontrol yetkilisi bagajı açmayı çalıştı fakat kilitli kaldığını farkettim. Tekrar açma tuşuna basınca açıldı. Ancak aracı tam durdurup sonra bir kez basınca direk açılıyor.
Sanırım sizin anlattığınız gibi yapıyorum ben de. Önceden hazır olsun diye yanaşırken bastığımda açılma sesi geliyor ben açıldı sanıyorum ama açılmamış oluyor, sonra güvenlik açmaya çalışıyor açamıyor, ben bu esnada tam durmuş olduğum için tekrar bastığımda bu sefer açılıyor.

Şimdi çözdük olayı :)

egebilir

Kayıtlı Üye
Sanırım sizin anlattığınız gibi yapıyorum ben de. Önceden hazır olsun diye yanaşırken bastığımda açılma sesi geliyor ben açıldı sanıyorum ama açılmamış oluyor, sonra güvenlik açmaya çalışıyor açamıyor, ben bu esnada tam durmuş olduğum için tekrar bastığımda bu sefer açılıyor.

Şimdi çözdük olayı :)
Durmadan once iki kez basincada acik kaliyor art arda. Basili tutmayi hic denemedim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Üst Alt