Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merhabalar... direksiyondan ses geliyor

yasanmamishayat

Kayıtlı Üye
merhabalar ,
benim 2014 ibiza 1.2 tsi aracımın direksiyonunu çevirdikçe '' gıyk gıy '' diye ses geliyordu.araç daha 2.000 km de ve 3 aylık..servise götürdüm ve direksiyon kutusunu açıp yağladıklarını söylediler..yaylardan kaynaklandığını söylediler.fakat bu sesin bazı zamanlar yine olabileceğini söylediler..gerçekten de o ses yine oldu..galiba ibizanın kronik sorunu diye düşünüyorum..

Yeni aracın kroniği mi olur, bu kasa kaç yıldır var bu sorunun geri dönüşüne binaen sorunu çözmesi gerekir fabrikanın, seat türkiye ye mail atın, sorunla ilgili geri dönüş yaparlar mutlaka, diğer seçenekte her seferinde servise gidip gelmek belki insafa gelip çözerler.

Benim de 2000 model signom var direksiyon dan ses geliyor fakat sanki direksiyon simidinin arasında Kum varmış da surtuor gibi bir şey daha öncede yapmıştı gecmisti şu aralar yine başladı

kalıcı ve aktif olman dileğiyle aramıza hoş geldin İbrahim.
sesin tekrarlaması gibi birey söz konusu olmaması lazım 2000 km lik araçta.

Geri
Üst Alt