Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercekli Far Uygulaması

Mersin'de jaguar oto sistemleri var. Facebook sayfalarından kısa zamanda cevap veriyorlar. Hala yaptırmayı düşünüyorsanız oraya da bir sorun fiyatları iyiydi en son. Ayrıca benim aracımda da kısalarda mercek var. Junyan ledli far benimki sonradan taktırdım komple far. Muayenede sadece xenon ampulden dolayı geçmedi. Ampulu değiştirince geçti. Mercekte sıkıntı olmadı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İstanbulda yapan bi yer var. Mercekli far diye aratırsan çıkıyor Daha önceki aracımda yaptırmayı düşünmüştüm. Farları gönder 500 tl yapar gönderirim demişti. Ancak far tasını açıp geri yapıştıracağı için su alır endişesi ile vazgeçmiştim. Muayenede durum nasıl olur bilemiyorum orjinalinde olmadığı için nasılbi kusur sayarlar araştırmak lazım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt