Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maxicar Üsküdar boya restorasyon teşekkürler maxicar...

Restorasyonu kest ya :D Ohaness diyorum araba sıfır olmuş resmen :O Ne kullanıyorsan bende istiyorum panpa :D Neyse c.tesi birtanla gidiyoruz oraya inş benim pire ferhatta parlıcak sonrada satılcak inş :D

Ne kullanıosan bende istiorum ahahaha puhaha puhaha

araba 10 numara olmuş kardeşim.... aracı dikkatli kullan kardeşim öndekinin yada arkadakinin felan gözünü alabilir :) trafikte kazaya sebebiyet verme... bu arada emeği geçen maxicar çalışanlarına ve barbaros abiyede ellerine sağlık diyorum :D

araba 10 numara olmuş kardeşim.... aracı dikkatli kullan kardeşim öndekinin yada arkadakinin felan gözünü alabilir :) trafikte kazaya sebebiyet verme... bu arada emeği geçen maxicar çalışanlarına ve barbaros abiyede ellerine sağlık diyorum :D

teşekkürler bu güzel yorumların için levent abi :) zaten arabayı kullandığımda sanki sıfır arabaymış gibi dikkat ediyorum gerçekten eskisine nazaran çok değişti arabam :)

Çok güzel olmuş hayırlı olsun :eek:key:

aracın cok güsel olmuş bende pazar sabahdan ordaydım 9 de bi bahar kampanyasıda benyaptırdım bi sakıncası yoksa bende bi iki resim baylaşmak isterim

Geri
Üst Alt