Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maxicar Üsküdar boya restorasyon teşekkürler maxicar...

Harika olmuş gerçekten,Engin le Serkanın arabayıda gördüm orda:) Tebrikler maxicar..

alican aracını güle güle kullan yapılan emeği görüyorsun lütfen yıkatırken daha dikkatli ol ki bu sonucu uzunca bi süre kulllan kötü yıkatırsan eski haline geri döner

alican aracını güle güle kullan yapılan emeği görüyorsun lütfen yıkatırken daha dikkatli ol ki bu sonucu uzunca bi süre kulllan kötü yıkatırsan eski haline geri döner

katılıorum yıkatmadan çok kaynaklanıo arabayı mahfediolar ben elimden geldiğince kendim yıkamaya çalışıorum yazın ama kışın hep yıkatıoruz adam gibi yıkatmak lazım :D hele alican senn arabanın rengi dolayısıyla daha dikkatli olman gerekio kardeşim yıkatma konusunda...

Araç cidden çok güzel olmuş maaşallah.. bu arada Barbaros abi cuma korayla ordayız :)

farkındayım abi Allah razı olsun daha çok dikkat edicem dediklerini dikkate alıcam

katılıorum yıkatmadan çok kaynaklanıo arabayı mahfediolar ben elimden geldiğince kendim yıkamaya çalışıorum yazın ama kışın hep yıkatıoruz adam gibi yıkatmak lazım :D hele alican senn arabanın rengi dolayısıyla daha dikkatli olman gerekio kardeşim yıkatma konusunda...

aynen kardeşim dikkat edicez bundan sonra :)

Restorasyonu kest ya :D Ohaness diyorum araba sıfır olmuş resmen :O Ne kullanıyorsan bende istiyorum panpa :D Neyse c.tesi birtanla gidiyoruz oraya inş benim pire ferhatta parlıcak sonrada satılcak inş :D

Restorasyonu kest ya :D Ohaness diyorum araba sıfır olmuş resmen :O Ne kullanıyorsan bende istiyorum panpa :D Neyse c.tesi birtanla gidiyoruz oraya inş benim pire ferhatta parlıcak sonrada satılcak inş :D

auhuahua kest nedir ya köylü :D git git parlasın seninkide ben tanıyamadım valla sanki sıfır almış kadar seviyorum arabayı :D

Geri
Üst Alt