Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Manyetik Telefon Tutucu

fRansTine

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2017 1.2 TSI Referance model aracım için araç içi telefon tutucuya ihtiyacım var. Cama yapışanlardan almıştım fakat telefon sabit durmuyordu, söküp attım. Bu manyetik olanlar dikkatimi çekti ama merak ettiğim nokta şu; bizim modeldeki petekli oval havalandırmalara uyacak mı? Deneyen olduysa, olup olmadığını paylaşırsa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yazın problem değil, ancak kışın klimadan sıcak vurduğunda, cihazın durumunu düşünün.

Hocam bende Aukey marka olanından var. Gayet sağlam çıktı ve fiyat performans olarak beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Yaz aylarında ya da kış aylarında kullanacağın oval peteği kapalı duruma getirirseniz herhangi bir problem yaşamazsınız. Manyetik kısım yüzünden telefonların arızalandığı gibi bir şeyler duymuştum. 1 seneyi geçkin ne telefonda ne de tutucunun yapışkanlarında herhangi bir sıkıntı olmadı.

Edit: Aracınızın havalandırma peteklerine baktım şimdi. Sanırım manyetik tutucu o model araçlara uyumlu değil. Yine de denemek isterseniz internetten sipariş verebilir olmazsa da iade edebilirsiniz.

Hocam bende Aukey marka olanından var. Gayet sağlam çıktı ve fiyat performans olarak beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Yaz aylarında ya da kış aylarında kullanacağın oval peteği kapalı duruma getirirseniz herhangi bir problem yaşamazsınız. Manyetik kısım yüzünden telefonların arızalandığı gibi bir şeyler duymuştum. 1 seneyi geçkin ne telefonda ne de tutucunun yapışkanlarında herhangi bir sıkıntı olmadı.

Edit: Aracınızın havalandırma peteklerine baktım şimdi. Sanırım manyetik tutucu o model araçlara uyumlu değil. Yine de denemek isterseniz internetten sipariş verebilir olmazsa da iade edebilirsiniz.
Yorumun ve yardımın için çok teşekkür ederim hocam. Havalandırmayı açtığım zaman petek ile arasında yaklaşık 5-6 cm gibi bir mesafe oluyor. Cihazın boy uzunluğu buna göre biraz daha uzun olması lazım diye düşünüyorum.

Oval peteklere oluyor ama petek kapanmıyor yazın sıkıntı yok ama kışın kaloriferi açacağımız için telefon orada durursa aşırı ısınır kışında artık vites kolunun oradaki kulpa koyarız :)

Yazı bir atlatalım kışa birşeyler düşünürüz artık hocam Teşekkür ederim yardımın için.

Mıknatıslı telefon tutucular gayet pratik ve guzel. Bence alın hatta petek üstüne değil küçük mıknatıslı göğüse bantla takılanlar da var.

Geri
Üst Alt