Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Manuel vites geçişlerinde takılma zorlanma

Arabaya bı arkadaşını oturt vites geçişi yaptır on kaputun akunun sol alt tarafında goruceksin yayli 2 parça hava yağmurlu olmasa çeker gonderirdim birde motor soğuk olsun ben wd40 kullandım temizlemek için üzerine sıvı gres uyguladim vites topuzunun kılıfı kaldırıp orayida yagladim içerden bı ara uygulama çeker gönderirim sana

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arabaya bı arkadaşını oturt vites geçişi yaptır on kaputun akunun sol alt tarafında goruceksin yayli 2 parça hava yağmurlu olmasa çeker gonderirdim birde motor soğuk olsun ben wd40 kullandım temizlemek için üzerine sıvı gres uyguladim vites topuzunun kılıfı kaldırıp orayida yagladim içerden bı ara uygulama çeker gönderirim sana

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçişler de düzelme oldu mu ? Aynı sorun bende de var 2014 model 1.4 style aracımda özellikle 2. vitesten 3'e gecerken çok sert geciyor vites elimde kalacak diye korkuyorum :)

Geri
Üst Alt