Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı fr mı makyajsız fr mı?

Peki bişi daha sorucam fr süspansiyon dediği bağımsız süspansiyon mu yoksa sadece sert mi? Golf dr 150 beygirlikler hatta 125 likler bile bağımsız diye duymuştum fr da var mı bağımsız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2013 model ibizam var satılığa çıkarıyorum. Leon fr alacağım kısmetse Ancak malumunuz makyaj geldi ve şubat mart gibi gelecekmiş ayrıca muhtemelen %5 civarı yani 4 5 bin zamlı olacak en az. Bu arada şu anda 1500 lira da indirim var. Sorum şu sizce hem uyguna hem de beklemeden alayım mı yoksa makyajlı bekleyeyim mi? Ben makyajlıyı beğendim açıkcası ama hem fiyat yüksek olacak hem de beklemem gerekecek. Çok kararsızım ama bu sefer makyajlı ya da makyajsız alacağım inşallah fr

Bu soruyu birkaç ay önce sorsaydınız eski kasayı alın derdim. Ancak bu saatten sonra makyajlı kasayı beklemek daha mantıklı gibi.

Aralarında çok fark olur mu?

Çok fark yok. Dışardan çok dikkat edilmedikçe makyaj fark edilmez. Ama içerisinde değişiklikler var. 8 inc multimedya güzel.

Arkadaslar iyi forumlar bugun kamyoncunun birisi aracima vurup kacti plakasi 34 FF 547 bu araca nasil ulasabilirim sahibini nasil bulurum

her zaman son sistem neyse o derim...

Geri
Üst Alt