Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı fr mı makyajsız fr mı?

ahmett879

Kayıtlı Üye
2013 model ibizam var satılığa çıkarıyorum. Leon fr alacağım kısmetse Ancak malumunuz makyaj geldi ve şubat mart gibi gelecekmiş ayrıca muhtemelen %5 civarı yani 4 5 bin zamlı olacak en az. Bu arada şu anda 1500 lira da indirim var. Sorum şu sizce hem uyguna hem de beklemeden alayım mı yoksa makyajlı bekleyeyim mi? Ben makyajlıyı beğendim açıkcası ama hem fiyat yüksek olacak hem de beklemem gerekecek. Çok kararsızım ama bu sefer makyajlı ya da makyajsız alacağım inşallah fr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2013 model ibizam var satılığa çıkarıyorum. Leon fr alacağım kısmetse Ancak malumunuz makyaj geldi ve şubat mart gibi gelecekmiş ayrıca muhtemelen %5 civarı yani 4 5 bin zamlı olacak en az. Bu arada şu anda 1500 lira da indirim var. Sorum şu sizce hem uyguna hem de beklemeden alayım mı yoksa makyajlı bekleyeyim mi? Ben makyajlıyı beğendim açıkcası ama hem fiyat yüksek olacak hem de beklemem gerekecek. Çok kararsızım ama bu sefer makyajlı ya da makyajsız alacağım inşallah fr

İç kısmı daha kaliteli görünüyor yeni makyajlı kasa bence beklemeye değer hele ki 8" ekran opsiyonu

Aklımda 8 inç ekran ve anahtarsız çalıştırma opsiyonları var. Koltukları alcantra almaya gerek var mı sizce?

Aklımda 8 inç ekran ve anahtarsız çalıştırma opsiyonları var. Koltukları alcantra almaya gerek var mı sizce?

Leon da anahtarsız çalıştırma yeri ateca gibiyse biraz sıkıntı el altında kalıyor
Farklı renk olursa düşünülür

Beklemek en mantıklısı. Canlı görüp öyle karar vermek daha güzel olur. Bu teknolojiyle artık sıfır araç alırken anahtarsız giriş ve çalıştırma, minimum 7 inçlik multimedya olmazsa olmazlardan. Daha çok özellik yazardım ama opsiyon koyunca zevki kalmıyor.

bence beklememek çünkü beklemek çok zor ya :)

Onemli olan alt yapi diger oyuncaklar cokta onemli degil acikcasi makyaj geciren araba zaten maksimum 2 3 yil icinde genelde kasa degistirir

Geri
Üst Alt