Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyaj yardım

muhittin.aksel

Kayıtlı Üye
Merhabalar tüm Leon severlere aranıza İstanbul Maltepe’den katılıyorum , altta aracımın resimlerini sizlerle paylaşıyorum

2016 model 1.2 110 beygir manuel benzinli teknik gri style paket aracıma makyaj yapmak için kolları sıvadım. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Benim aklımda siyah ön tampon lip, arka tampona difüzör yapıştırıp fabrika çıkışı gelen egzoza egzoz ucu takmak ve yan marşşiyel ekleyerek son olarak 17” fr jant eklemek var , sizce eksik yada fazla olan birşey olur mu ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

048c692eb2ddf68f9e92a128554f5006.jpg

Merhabalar tüm Leon severlere aranıza İstanbul Maltepe’den katılıyorum , altta aracımın resimlerini sizlerle paylaşıyorum

2016 model 1.2 110 beygir manuel benzinli teknik gri style paket aracıma makyaj yapmak için kolları sıvadım. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Benim aklımda siyah ön tampon lip, arka tampona difüzör yapıştırıp fabrika çıkışı gelen egzoza egzoz ucu takmak ve yan marşşiyel ekleyerek son olarak 17” fr jant eklemek var , sizce eksik yada fazla olan birşey olur mu ?

Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerim
Istanbul anadolu yakası buluşmalarımız a bekleriz sayımlarına ek olarak spoyler arka cam spoiler çıtası yay ve sticker yaptirman gerekli

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt